خبر

 • تک بورد - سگا احیای کلاسیک هایی مانند Crazy Taxi و Virtua Fighter را در نظر می گیرد و در حال کار بر روی

  سگا احیای کلاسیک هایی مانند Crazy Taxi و Virtua Fighter را در نظر می گیرد و در حال کار بر روی "Super Game" است
  29 روز و 15 ساعت قبل

  سگا سه مسیر ممکن را برای احیای بازی های قدیمی تعیین کرد: بازسازی عناوین گذشته شامل انیمیشن HD ، بازسازی بازی ها با اضافه کردن ویژگی های جدید با حفظ گیم پلی نسخه اصلی ، یا راه اندازی مجدد کامل که در آن یک بازی جدید بر اساس ظاهر و احساس ساخته می شود از IP

  سگا در ارائه نتایج خود برای سال مالی منتهی به مارس 2021 ، اسلایدهای جالب توجهی را در مورد جهت آینده شرکت به اشتراک گذاشت.

  در صفحه 52 ارائه ، سگا اشاره می کند که دارای تعداد زیادی IP شناخته شده در سطح جهانی است و حتی استفاده از آنها را "پس از بررسی دقیق" ذکر می کند. نمونه های ارائه شده شامل Crazy Taxi ، Jet Set Radio ، Panzer Dragoon ، Virtua Fighter ، Rez ، Shinobi و Streets of Rage و غیره است.

  برخی از عناوین Sega در پناهگاه "گروه های IP گذشته " خیلی طولانی راکد نبوده ام. خیابان های خشم 4 به سختی یک ساله است و Rez Infinite در این مرحله فقط چند سال دارد.

  https://techbord.com سگا ​​احیای کلاسیک هایی مانند Crazy Taxi و Virtua Fighter را در نظر می گیرد و در حال کار بر روی

  سگا همچنین به ایجاد" Super Game "اشاره کرده است که امیدوار است که تا سال مالی 2026 آماده شود.

  حدس کسی در مورد منظور دقیق سگا از این عبارت است ، اما این شرکت با اشاره به "سرمایه گذاری متمرکز" در پروژه ، اضافه کرد که سودآوری ممکن است در اول به این دلیل که یک IP جدید است اما می تواند پتانسیل رشد بالایی داشته باشد زیرا عنوان جهانی است.

خبرهای دیگر از بازی