خبر

 • تک بورد - سپیدرونر بدون گرفتن حتی یک ضربه GTA V را در عرض 9 ساعت شکست می دهد ، اما جنجال ها پیرامون شاهکار او است

  سپیدرونر بدون گرفتن حتی یک ضربه GTA V را در عرض 9 ساعت شکست می دهد ، اما جنجال ها پیرامون شاهکار او است
  5 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ به اتمام رساندن مبارزات اصلی Grand Theft Auto V یک تلاش طولانی مدت است ، اگر علاقه ای به انجام و دیدن همه چیز ندارید حداقل به 30 ساعت زمان نیاز دارید. اما یک speedrunner فقط در مدت 9 ساعت آن را مدیریت کرده است. جالب تر اینکه او هرگز حتی ذره ای آسیب ندیده است. این شاهکار بدون جنجال نبوده است.

  همانطور که توسط Kotaku گزارش شد ، UnNameD اولین کسی بود که با استفاده از استراتژیهای استفاده شده One Hit KO (OHKO) را در GTA V اجرا کرد. مدی نصب شد که در صورت دریافت یک نقطه آسیب ، بازیکن را از بین می برد و بدین ترتیب از واقعی بودن ادعای وی اطمینان حاصل می کند. برای تکمیل موفقیت آمیز کمپین 48 تلاش طول کشید ، و شما می توانید در سه فیلم جاسازی شده کل ماجرا را تماشا کنید ، با این فرض که 9 ساعت وقت اضافی ندارید.

  دویدن بدون جنجال نبوده است ، نه این که کسی بحث در مورد حقانیت آن. DarkViperAU یکی دیگر از سرعت دهندگان ، از اوایل سال گذشته در تلاش بود تا به اولین شخص OHKO برای اجرای GTA V تبدیل شود و اخیراً بیست و هفتمین تلاش خود را بارگذاری کرده است.

  طبق رایانه های شخصی PC ، یک پست Reddit یک نظر اکنون حذف شده را نمایش می دهد از دارک وایپر که ادعا می کند او استراتژی هایی را در مورد نحوه تکمیل اجرای OHKO به صورت عمومی به اشتراک گذاشته است ، در حالی که سایر سرعت دهندگان از انجام این کار خودداری می کنند. وی نوشت: "نتیجه این شد كه هر كسی كه در كنار من می دوید ، اطلاعات بیشتری در مورد كارهایی كه باید انجام شود و مواردی كه باید از آنها اجتناب شود ، به دست می آورد." "آنها علاوه بر این بنیادی غنی برای ساختن برای دویدن خود داشتند ، چیزی که من در شروع کار کمبود آن را داشتم ، یعنی هر کسی که بعداً شروع کرد خیلی بیشتر از جایی بود که من شروع کردم جلوتر بود."

  قصد داشت همدم OHKO سرعتی خود را به ضرب و شتم ضرب و شتم کند و ادعا می کند که سعی کرده استراتژی هایی را با DarkViper به اشتراک بگذارد اما هیچ پاسخی دریافت نکرد. او اکنون از کانال DarkViper's Discord ممنوع شده است.

خبرهای دیگر از بازی