خبر

 • تک بورد - سونی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه PlayStation

  سونی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه PlayStation "تا اطلاع ثانوی " حذف کرده است
  29 روز و 4 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: دیروز ، ما گزارش دادیم که سونی بازپرداخت Cyberpunk 2077 را رد می کند. البته این شخصیت غیرمعمول نیست: سیاست آن معمولاً رد چنین درخواست هایی در خارج از شرایط شدید است. با این حال ، امشب ، سونی تصمیم گرفته است که آخرین RPG CDPR در آن گروه قرار بگیرد. سازنده کنسول فقط برای بازپرداخت Cyberpunk 2077 استرداد نمی کند ، بلکه عنوان را تا اطلاع ثانوی از فروشگاه PlayStation به طور کامل حذف ک

  درست خواندید: Cyberpunk 2077 ، یکی از مورد انتظارترین و پرفروش ترین RPG های سال (طبق گزارشات 15 میلیون نسخه تا به امروز فروخته شده است) ، به تازگی از یکی از بزرگترین بازارهای بازی در جهان بیرون آورده شده است . حداقل این که بگوید این خبر تکان دهنده است: این اولین باری است که سونی تاکنون یک بازی AAA را از فروشگاه خود خارج کرده است ، تا آنجا که می توانیم بگوییم.

  این اطلاعات از طریق جدید منتشر شد صفحه بازپرداخت اختصاص داده شده به Cyberpunk 2077 ، که می توانید در اینجا مشاهده کنید. در صفحه ، سونی موارد زیر را بیان می کند:

  SIE تلاش می کند تا رضایت مشتری را در سطح بالایی تضمین کند ، بنابراین ما شروع به پرداخت بازپرداخت کامل برای همه گیمرهایی می کنیم که Cyberpunk 2077 را از طریق فروشگاه PlayStation خریداری کرده اند. SIE همچنین Cyberpunk 2077 را تا اطلاع ثانوی از فروشگاه PlayStation حذف خواهد کرد.

  هنگامی که تأیید کردیم Cyberpunk 2077 را از طریق فروشگاه PlayStation خریداری کرده اید ، پردازش بازپرداخت شما را شروع می کنیم. لطفا توجه داشته باشید که تکمیل بازپرداخت ممکن است بسته به روش پرداخت و موسسه مالی شما متفاوت باشد.

  این حرکت بی سابقه پس از یک هفته واکنش شدید از سوی گیمرهای کنسول که برای اجرای Cyberpunk 2077 در پایه PlayStation تلاش کرده اند ، انجام می شود 4 و Xbox One. به دلیل مشکلات قابل توجه در عملکرد ، اشکالات در شکستن بازی و اشکالات بصری وحشتناک ، بازیکنان کنسول در تلاش ناامیدانه به سونی و مایکروسافت هجوم آورده اند تا پس از خرید آنچه تصور می کنند یک محصول کاملاً خراب است ، پول خود را پس بگیرند.

  https://techbord.com سونی Cyberpunk 2077 را تا اطلاع ثانوی از فروشگاه PlayStation حذف کرده است '

  CD Projekt Red ، به نوبه خود ، به دلیل وضعیت بازی در کنسول ها عذرخواهی کرده است ، اما برای بسیاری از طرفداران کافی نبوده است. با بزرگترین اصلاحاتی که انتظار می رود در ماه های ژانویه و فوریه انجام شود ، کاملاً قابل درک است که برخی از بازیکنان خیلی راحت منتظر نیستند تا از بازی ای که بهای تمام آن را پرداخته اند ، یک تجربه مناسب را بدست آورند و به نظر می رسد که سونی سرانجام به این روش تفکر.

  برای اینکه روشن شود ، سونی صریحاً دلیل این تصمیم را بیان نکرده است ، اما باید برای هر کسی که راه اندازی مشکل دار Cyberpunk را دنبال کرده است ، واضح باشد.

  < اگر فکر نمی کنید که نسخه های Cyberpunk 2077 از این کنسول رنج می برند یا اگر می خواهید این بازی را روی PS5 انجام دهید ، باید توجه داشته باشید که نسخه های PS4 هنوز قابل خریداری هستند. با این حال ، شما مجبورید یک واحد فیزیکی را از خرده فروش دیگری دریافت کنید. به عنوان مثال Gamestop یا Amazon.

  اگر تصادفاً PS5 کاملاً دیجیتال داشته باشید ، فعلاً نمی توانید به طور کلی Cyberpunk 2077 را بازی کنید ، که بازهم ، بسیار تکان دهنده است. ما کنجکاو خواهیم شد که ببینیم CD Projekt Red چه نوع پاسخی (در صورت وجود) در مورد این معضل ارائه می دهد و ما برای نظر درمورد توسعه دهنده و سونی در ارتباط خواهیم بود. به طور خاص ، ما کنجکاو هستیم که آیا این بازپرداخت ها اجباری است یا شرکت نمی کند.

خبرهای دیگر از بازی