خبر

 • تک بورد - سونی گفت که کمبود PS5 وجود نخواهد داشت ، اما چطور دستیابی به آنها بسیار سخت است؟

  سونی گفت که کمبود PS5 وجود نخواهد داشت ، اما چطور دستیابی به آنها بسیار سخت است؟
  24 روز و 10 ساعت قبل

  کنسول بازی نسل بعدی سونی اینجا است و مسلماً داغترین کالای این فصل تعطیلات است. با این وجود دستیابی به پلی استیشن 5 در خرده فروشی ها عملاً غیرممکن است. تخصیص کالا ظرف چند ساعت پس از دوباره پر شدن به فروش می رسد. سونی آمار خوبی در مورد عرضه در ایالات متحده ارائه نمی کند ، اما گزارش شده است که فروش در ژاپن ناچیز است و قبل از پایان سال بهبود نخواهد یافت.

  برآورد اولیه تولید سونی برای پلی استیشن 5 باعث شده تا این شرکت حداقل 10 میلیون دستگاه را در هنگام تعطیلات حمل کند. گزارش هایی در ماه سپتامبر منتشر شد که نشان می داد تولید حدود 4 میلیون واحد کاهش یافته است و شایعات کمبود را برانگیخته است. سونی اصرار داشت که در مسیر درست است و این شایعات بی اساس هستند.

  اگر اینگونه است ، چرا ژاپن فقط 118،000 فروخته است و تا سال دیگر فروش بیشتری نخواهد داشت؟

  Famitsu خاطرنشان می کند که خرده فروشی های ژاپن در چهار روز اول از زمان راه اندازی ، فقط 118،000 واحد PlayStation 5 را منتقل کرده اند. تنها پرتاب ژاپنی که از PS5 بدتر بود PS3 بود که در هنگام راه اندازی کمتر از 100000 مورد را مدیریت کرد. برای مرجع ، سونی ظرف 24 ساعت در ایالات متحده بیش از یک میلیون کنسول PlayStation 4 فروخت و PS2 در روز اول بیش از 500،000 دستگاه فروخت. علاوه بر این ، خرده فروشان در کشور زادگاه این کنسول می گویند که تا سال آینده تازه تخصیص پیدا نخواهند کرد.

  https://techbord.com سونی گفت که هیچ کمبود PS5 وجود نخواهد داشت ، اما چطور می توان به سختی موفق شد؟

  به خاطر داشته باشید که سونی آمار فروش جهانی را منتشر نکرده و احتمالاً برنده خواهد شد آنها را تا Q1 2021 که گزارش های مالی منتشر می شود اعلام نکنید. با این حال ، از فروش ژاپنی به نظر می رسد که این کمبود تقاضا نیست که کنسول را عقب نگه می دارد بلکه کمبود عرضه است. اما آیا تولید پایین باعث کمبود می شود؟

  اسکالپرها دلار بالاتری را برای کالای مورد تقاضا در سایت های فروش شخص ثالث مانند eBay کسب می کنند. صفحاتی در صفحات حراجهای PS5 در eBay وجود دارد که تقریباً 1000 دلار در هر واحد بدون توجه به نسخه استاندارد یا دیجیتال ، به دست می آورد. یک نسخه دیجیتالی با قیمت 2،025 دلار بسته شد. بنابراین به نظر می رسد تقاضا وجود دارد. به نظر می رسد پوسته پوسته ها سهم شیر موجود در واحدهای موجود را می گیرند.

  هنوز هم ، چرا تعداد ژاپن اینقدر کم است؟ برخی گزارش ها حاکی از آن است که سونی به دلیل کاهش علاقه به ژاپن ، عمده سهام PS5 را به بازارهای ایالات متحده و اتحادیه اروپا اختصاص داده است. اگر این چنین باشد و ادعاهای سونی مبنی بر 10 میلیون دستگاه قبل از پایان سال درست باشد ، فروش جهانی در حال حاضر می تواند بیش از یک میلیون باشد ، اما در بهترین حالت این حدس و گمان است.

  گسترش پوست سرها ممکن است ارتباط زیادی با وضعیت کمبود سهام داشته باشد که در ایالات متحده شاهد هستیم. فروش واحد سونی ممکن است خیلی بیشتر از آن چیزی باشد که به دلیل عدم دسترسی به خرده فروشی تصور می شود ، اما باید منتظر بمانیم تا برخی ارقام رسمی منتشر شود تا بدانیم که کنسول در زمان فروش چقدر خوب فروخته شده است.

  اعتبار Masthead: Natanael Ginting

خبرهای دیگر از بازی