خبر

 • تک بورد - سونی پس از موفقیت موفق PS5 ، توسعه دهنده Returnal ، Housemarque را خریداری کرد

  سونی پس از موفقیت موفق PS5 ، توسعه دهنده Returnal ، Housemarque را خریداری کرد
  29 روز و 12 ساعت قبل

  تاریخ انحصاری PlayStation indie فنلاندی به سال 2007 Super Stardust HD برمی گردد.

  بیشتر بخوانید بررسی مجدد: جنگ Roguelite arcade هرگز این حماسه را احساس نکرده است - یا سخت [به روز شده] سونی اعلام کرده است که فقط دو ماه پس از رونمایی Housemarque's Returnal به عنوان یکی از بالاترین مشخصات انحصاری های جوان پلی استیشن ، توسعه دهنده فنلاندی Housemarque را خریداری کرده است. 5 کنسول Reading بیشتر بازی PS4: دور همی های انحصاری چهار روزه Housemarque با کنسول های سونی سابقه طولانی دارد و به Super Stardust HD 2007 در PlayStation 3 جدید آن زمان باز می گردد و از طریق Resogun نسخه PS4 عرضه می شود. Housemarque همچنین استودیویی است که پشت Nex Machina تیرانداز دو چوب PS4 2017 قرار دارد ، که در آن زمان Ars 'Sam Machkovech در لیست بازی های سال خود با افتخار به او اشاره کرد. آخرین بازی Housemarque در کنسول غیر سونی ، گلف کمی به یادگار مانده در سال 2008 بود: Tee it Up on Xbox 360.

  "بسیار دشوار است که تصور کنید راه اندازی یک پلتفرم PlayStation بدون وجود چیزی از Housemarque ،" هرمن هولست ، رئیس استودیوی پلی استیشن ، در مصاحبه ای با واشنگتن پست گفت. "بازیهایی که آنها ایجاد می کنند بسیار متفاوت از هر چیز دیگری است که ما بدست آورده ایم ، بنابراین من عاشق تنوع تجربیاتی هستم که می توانیم ارائه دهیم."

  همچنین در صحبت با واشنگتن پست ، شرکت هاوس مارک ایلاری کویتینن ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، گفت که سونی در حال مذاکره برای دستیابی به استودیو حتی قبل از انتشار Returnal بود. کویتینن همچنین گفت که سونی به تیم کوچک در حال توسعه Returnal کمک می کند ، که نشان دهنده چرخشی به سمت کاوش 3D و ارزش تولید بالا برای استودیویی است که قبلاً با تیراندازهای بازی ساده شناخته شده بود.

  تبلیغات

  Hulst گفت که Housemarque با توجه به این خرید ، می خواهد استودیوی تقریباً 80 نفره خود را گسترش دهد اما "بدیهی است که آنها یک تیم 500 نفره غول پیکر نخواهند بود - این هدف نیست." سونی مبلغ هزینه شده برای خرید Housemarque را فاش نمی کند.

  آخرین خرید بزرگ سونی در بازی ، خرید 229 میلیون دلاری 2019 توسعه دهنده Spider-Man Insomniac بود. در همین حال ، مایکروسافت چند سال پس از جمع آوری استودیوی Psychonauts 2 Double Fine و چندین استودیوی مستقل دیگر ، از جمله Undead Labs (State of Decay) ، Playground Games (Forza Horizon) ، Playground Games (Hellblade) و بازی های اجباری (ما چند نفر را خوشحال می کنیم).

  هالست در گفتگو با GQ انگلیس اظهار داشت که سونی را درگیر یک "مسابقه تسلیحاتی" نمی کند که در آن هر دو سازنده کنسول سعی می کنند تا آنجا که ممکن است استودیوهای انحصاری را تأمین کنند. وی گفت: "ما در مورد توسعه دهندگانی که معرفی می کنیم بسیار گزینش می کنیم." "من همیشه به دنبال افرادی هستم که دارای ارزش های مشابه ، جاه طلبی های خلاقانه مشابه باشند و با تیم ما بسیار خوب کار کنند که بتوانیم بیشتر روی آنها سرمایه گذاری کنیم و به عنوان سازنده رشد کنیم. اینطور نیست که ما دور خودمان برویم و فقط بسازیم خریدهای تصادفی. آنها خریدهای بسیار بسیار هدفمندی از تیم ها هستند که ما آنها را به خوبی می شناسیم. " صنعت و نشان دادن آنچه Housemarque می تواند بدون محدودیت ایجاد کند ، "کویتینن در یک پست وبلاگ با اعلام این خرید نوشت. "ما نمی توانیم صبر کنیم تا به همه نشان دهیم که در سالهای آینده چه چیزی در انتظار خواهد بود ، و امیدواریم که خاطرات ماندگارتر و عناوین هیجان انگیز تری را برای ربع قرن بعدی و بعد از آن به یادگار بگذاریم."

  تصویر لیست شده توسط Sony Interactive Entertainment / Housemarque

خبرهای دیگر از بازی کردن