خبر

 • تک بورد - سونی هدست واقعیت مجازی نسل بعدی را برای پلی استیشن 5 اعلام کرد

  سونی هدست واقعیت مجازی نسل بعدی را برای پلی استیشن 5 اعلام کرد
  21 روز و 1 ساعت قبل

  کمی بیشتر از چهار سال به طول انجامیده است اما سرانجام سونی اعلام کرد که پیگیری برای پلت فرم اصلی PlayStation VR خود ادامه دارد. هدست نسل بعدی برای PS5 تازه ساخته شده در حال طراحی است و با توجه به اینکه هنوز کارهای زیادی باقی مانده است ، این گوشی زودتر تا سال 2022 عرضه نمی شود.

  سونی روز سه شنبه تأیید کرد که در حال تولید یک هدست واقعیت مجازی جدید است که به طور خاص برای PlayStation 5 طراحی شده است.

  Hideaki Nishino ، SVP برنامه ریزی و مدیریت سیستم عامل در Sony Interactive Entertainment ، گفت سیستم نسل جدید VR "جهش های چشمگیر در عملکرد و تعامل" را امکان پذیر می کند که منجر به حتی بیشتر احساس غوطه وری و حضور در دنیای بازی خواهد شد.

  سونی PlayStation VR اصلی را در اواخر سال 2016 برای پلی استیشن 4 راه اندازی کرد. همچنین با کنسول های جدید این شرکت سازگار است ، اما به لطف رزولوشن ، میدان دید ، ردیابی و ورودی پیشرفته ، ژنرال های نسل بعدی کار را به سطح کاملاً جدیدی منتقل می کنند. واحد به منظور ساده سازی راه اندازی و بهبود سهولت استفاده ، از طریق یک سیم به PS5 متصل خواهد شد.

  https://techbord.com سونی هدست واقعیت مجازی نسل بعدی را برای پلی استیشن 5 اعلام کرد

  با توجه به اینکه هنوز کارهای زیادی باقی مانده است ، نیشینو جزئیات زیادی را ارائه نداد ، اما مدیر اجرایی توجه داشت این بسته شامل یک کنترلر VR جدید است که برخی از ویژگی های اصلی استفاده شده در کنترل کننده بی سیم DualSense را وام می گیرد. همچنین این بخش بر روی ارگونومی تمرکز خواهد داشت ، که باید کمک کند جلسات بازی ماراتن در بدن کمی راحت تر باشد.

  تاریخ شروع و جزئیات قیمت به اشتراک گذاشته نشد ، اما نیشینو گفت که چنین نیست در سال 2021 آماده است ، بنابراین هنوز وقت کافی برای تلاش برای دستیابی به یک PS5 وجود دارد.

  تصاویر با احترام از RMC42 ، محسن وزیری

خبرهای دیگر از بازی