خبر

 • تک بورد - سونی متعهد می شود که بیش از PS3 از PS4 پشتیبانی کند

  سونی متعهد می شود که بیش از PS3 از PS4 پشتیبانی کند
  22 روز و 12 ساعت قبل

  خبر خوب: جیم رایان ، رئیس Sony Interactive Entertainment ، قول جدیدی برای دارندگان پلی استیشن 4 داده است که باید بر طول عمر کنسول های نسل گذشته آنها تأثیر مثبت بگذارد. مدیر ارشد گفت سونی متعهد است بازی های عالی را برای سال های آینده به PS4 وارد کند.

  رایان در مصاحبه ای در شماره دسامبر مجله اج ، اعتراف كرد كه انتقال از PS3 به PS4 نسبتاً ناگهانی بوده است. وی افزود که این شرکت با تغییر تمرکز خود روی PlayStation 5 ، رویکرد دیگری را اتخاذ می کند.

  "ما احساس می کنیم که در قبال آن جامعه بسیار بزرگ مسئولیت داریم و فرصتی برای ادامه کار داریم. رئیس سونی توضیح داد که بازی های PS4 تا زمانی که نیاز باشد وجود دارد. "من فکر می کنم شما یک دنباله با PS4 خواهید دید که با PS3 آن را ندیده اید. اما این گفته است ، هرچه زمان می گذرد ، شما تاکید بیشتری بر توسعه PS5 خواهید دید."

  https://techbord.com سونی متعهد می شود که PS4 را بیشتر از PS3 پشتیبانی کند

  در به عبارت دیگر ، سونی PS4 را بسیار کندتر از PlayStation 3 کنار می گذارد. این تعهد خبر خوبی برای بازیکنانی است که معمولاً منتظر افت قیمت هستند یا کسانی که نمی توانند PS5 بگیرند ، به لطف سه برابر شارژ کردن اسکالپرها قیمت یا بیشتر برای یک واحد. این همچنین به معنای بازی های جدید تازه ای است که برای کاربرانی که معمولاً سیستم های قدیمی خود را حفظ می کنند در آینده قرار دارد.

  تصمیم برای تغییر سرعت انتقال PS4 به PS5 این بار نیز منطقی تر است. پلی استیشن 4 دومین کنسول پرفروش سونی است که بیش از 113 میلیون دستگاه فروش دارد و تعداد آن کمی بیشتر از PS2 (155M) و کمی جلوتر از PlayStation اصلی (102M) است. نرخ های اولیه پذیرش نشان می داد که PS4 به راحتی از فروش 87 میلیون نفری PlayStation 3 در طول زندگی عبور می کند. بنابراین منطقی بود که سونی بیشتر روی تولید محتوای PS4 تمرکز کند.

  https://techbord.com سونی متعهد می شود برای پشتیبانی از PS4 بیش از PS3

  همچنین تأکید زیادی بر سازگاری معکوس PlayStation 5 وجود دارد ، ویژگی که برای اولین بار در PlayStation 3 وجود نداشت. دانستن اینکه اکثر بازی های جدید PS4 در PS5 به همین دلیل یا بهتر اجرا نمی شوند ، باید نگرانی های داشتن برنامه تولیدی که در ابتدا به نفع PlayStation 4 است را تا حدودی برطرف کند.

  این برای دارندگان PS5 به چه معناست؟ آیا آنها شاهد حضور بازی های کمتری در کنسول های براق و جدید خود خواهند بود؟ احتمالاً نه.

  در حالی که بازی های خارج از استودیوهای متعلق به سونی در ابتدا کمی بیشتر به محتوای PS4 متمرکز خواهند شد ، توسعه دهندگان شخص ثالث علاقه زیادی به آوردن عناوین خود به پلتفرم جدید و قدرتمندتر نشان داده اند. بسیاری از استودیوهایی که مشغول بازی های PS4 هستند هنوز در تلاشند محصولات خود را به PlayStation 5 منتقل کنند ، و اغلب نسخه های بعدی را به مشتریانی که قبلا آن را در PS4 خریداری کرده اند ، رایگان ارائه می دهند. بنابراین احتمالاً هیچ تاخیری در بازی های با کیفیت برای PS5 وجود نخواهد داشت.

خبرهای دیگر از بازی