خبر

 • تک بورد - سونی ماه آینده نسخه رایگان Ratchet & Clank را برای PS4 به شما هدیه می دهد

  سونی ماه آینده نسخه رایگان Ratchet & Clank را برای PS4 به شما هدیه می دهد
  1 روز و 11 ساعت قبل

  آوریل گذشته ، سونی با هدف تشویق فاصله اجتماعی و دادن کاری به گیمرها برای انجام کار در خانه گیر ، ابتکار بازی خود را در خانه آغاز کرد. با ادامه روند همه گیری ، سونی تصمیم گرفته این بار با انجام فصل دوم Play At Home که تا ژوئن ادامه دارد ، کارهای بیشتری را برای گیمرها انجام دهد.

  ابتکار امسال در تاریخ 1 مارس زمانی آغاز می شود که Ratchet & Clank برای PlayStation 4 به عنوان یک بارگیری رایگان از طریق فروشگاه PlayStation در دسترس قرار می گیرد. عنوان اکشن و ماجراجویی 2016 Insomniac Games از تاریخ 31 مارس قابل قبول خواهد بود ، بنابراین باید وقت کافی برای جا دادن آن داشته باشید.

  نیازی نیست که مشترک PlayStation Plus باشید تا یا ادعا کنید.

  https://techbord.com سونی یک نسخه رایگان از Ratchet & Clank را برای PS4 ماه آینده

  سونی همچنین نشان داد که آنها با Funimation همکاری کرده اند تا دسترسی گسترده ای برای مشترکان جدید فراهم کنند. Funimation ، در اروپا به Wakanim معروف است ، یک سرویس اشتراکی متمرکز بر انیمیشن است که هزاران ساعت محتوای درخواستی را برای تماشا ارائه می دهد. به ما گفته شده است که جزئیات بیشتر در مورد این پیشنهاد در اواخر این ماه در دسترس خواهد بود.

  سونی گفت که این فقط ابتدای چیزی است که آنها برای کمپین امسال Play At Home ذخیره کرده اند. در هفته های آینده پیشنهادات رایگان بازی و سرگرمی بیشتری به اشتراک گذاشته می شود.

خبرهای دیگر از بازی