خبر

 • تک بورد - سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند

  سونی قصد دارد موارد انحصاری PlayStation بیشتری را از جمله Days Gone به کامپیوتر وارد کند
  16 روز و 8 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: سونی طی چند سال گذشته تعداد زیادی از انحصاری های PlayStation خود را به رایانه شخصی آورده است ، از Horizon Zero Dawn خارق العاده گرفته تا David Cage 's Detroit: Become Human. با این حال ، همانطور که این شرکت در گذشته قول داده بود ، در آنجا متوقف نمی شود: افراد انحصاری بیشتری شروع به پریدن به کامپیوتر می کنند ، با شروع بقای پس از آخرالزمانی عنوان Days Gone.

  این خبر بزرگی برای مخاطبان رایانه های شخصی است زیرا درگاه های PC سونی معمولاً با پیشرفت های مختلفی همراه هستند که تجربه را بهبود می بخشند. من به عنوان یک بازیکن PC و مهمتر از همه ، از بسیاری از انحصارهای PlayStation به طور خاص به دلیل محدودیت های سخت افزار کنسول - وضوح پایین ، محدودیت های FPS و تنظیمات گرافیکی سخت کدگذاری شده - پرهیز کرده ام. چند مورد را نام ببرم.

  سونی با آوردن تعداد بیشتری از بازی های خود به رایانه های شخصی ، می تواند این مشکلات را برطرف کرده و مخاطبان گسترده تری را که پر از افراد دقیقاً مانند من است ، جلب کند. در بسیاری از موارد ممکن است هرگز این بازی ها را خریداری یا تجربه نکرده باشند. این یک حرکت تجاری هوشمند و یک تصمیم عالی برای مصرف کنندگان است.

  مدیر عامل شرکت سونی جیم رایان تفکر شرکت را به شرح زیر توضیح می دهد:

  به ویژه از نیمه دوم چرخه PS4 استودیوهای ما بازی های فوق العاده و عالی ساخته اند. فرصتی وجود دارد تا آن بازی های عالی را در معرض دید گسترده تری از مخاطبان قرار دهید و اقتصاد توسعه بازی را که همیشه ساده نیستند ، تشخیص دهید. هزینه ساخت بازی ها هر چرخه افزایش می یابد ، زیرا کالیبره IP بهبود یافته است.

  خوب گفتیم ، جیم.

  به عنوان خود علاقه مندان به رایانه شخصی ، همیشه خوشحال هستیم برای دیدن بازی های جذاب بیشتر به سیستم عامل مورد علاقه ما ، و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که عناوین دیگری که سونی قصد دارد به کامپیوتر بفرستد. همانطور که قبلاً گفتیم ، پورت Days Gone PC در حال کار است ، اما سایر امکانات هنوز هم در هوا وجود دارد.

  اگر بخواهیم حدس بزنیم ، نسخه اصلی Last را می گوییم ما یک نامزد خوب دیگر برای یک بندر است. این بسیار زیبا است و فقط در صورتی که دستگاه های پخش کننده PC بتوانند تنظیمات را انجام دهند ، می تواند بیشتر به دست آورد. همچنین نوعی بازی است که می تواند از فریم های بالاتر و هدف گیری دقیق تر ، به ویژه در هنگام آتش سوزی های شدیدتر بهره مند شود.

  آیا بازی های PlayStation وجود دارد که دوست دارید بالاتر از دیگران به کامپیوتر منتقل شود ؟ اگر چنین است ، در مورد نظرات به ما اطلاع دهید.

خبرهای دیگر از بازی