خبر

 • تک بورد - سونی فروشگاه آنلاین PlayStation قدیمی را جذب می کند ، و این شایعات خاموش شدن را بیشتر می کند

  سونی فروشگاه آنلاین PlayStation قدیمی را جذب می کند ، و این شایعات خاموش شدن را بیشتر می کند
  15 روز و 5 ساعت قبل

  در آماده سازی برای راه اندازی PS5 ، سونی فروشگاه PlayStation را به طور کامل بازسازی کرد و در ماه اکتبر دوباره راه اندازی کرد. بازار جدید فقط عناوین PS4 و PS5 را به همراه دارد. با این حال ، نسخه قدیمی فروشگاه برای کاربران PS3 ، Vita و PSP باقی مانده است.

  هفته گذشته ، TheGamer گزارش داد كه منابع ناشناس ادعا می كنند كه سونی فروشگاه های PS3 و PSP را در 2 جولای 2021 و فروشگاه ویتا را در 27 آگوست بازنشسته خواهد كرد. در صورت صحت ، بازی های PS3 ، PSP و Vita دیگر در دسترس نخواهند بود. این خبر خشم و ناامیدی طرفداران و دارندگان سیستم های قدیمی را برانگیخت.

  در حالی که سونی این شایعات را تأیید نکرد ، حتی وقتی چندین بار توسط IGN از آنها س askedال شد ، کاربران ResetEra در آخر هفته متوجه شدند که نسخه تحت وب از فروشگاه قدیمی تر رفته بود کاربران هنوز هم می توانند از کنسول های خود به بازارها دسترسی پیدا کنند ، اما به نظر می رسد بسته شدن وب سایت شایعات خاموشی کامل را تأیید می کند.

  فروشگاه PlayStation 3 اولین اقدام سونی در فروش دیجیتال بود ، و روشی که مدل همیشه کار کرده این است که وقتی یک بازی را در ویترین فروشگاه خریداری می کنید ، بعداً بارگیری آن رایگان است ، حتی اگر آن را حذف نصب کرده باشید. اگر فروشگاه بسته شود ، مشخص نیست که کاربران چگونه به نسخه های قانونی خریداری شده خود دسترسی پیدا می کنند. Hikikomori Media در مورد برخی از مشکلات و عواقب پیش روی سونی در صورت خاموش کردن همه موارد (در بالا) اظهار نظر کرد.

  حدس و گمان این است که سونی می خواهد عناوین PS3 را به سرویس اشتراک PS Now خود منتقل کند. با این حال ، برای انجام این کار ، شرکت در اصل به مشتریانی که این بازی ها را خریداری کرده اند می گوید که دیگر مالک آنها نیستند و برای بازی در حال حاضر باید ماهیانه هزینه کنند. برای غول کنسول وضعیت بسیار ناخوشایندی به نظر می رسد. چنین اقدامی مطمئناً باعث طرح دعاوی گسترده طبقاتی خواهد شد.

  در حالی که سونی هنوز به س questionsالات برنامه های خود پاسخ نداده است ، منابع می گویند که قصد دارد ظرف چند روز آینده تعطیلی فروشگاه را اعلام کند. جالب است که بشنوید سونی چگونه با غروب خورشید این بازارها پیش می رود. آیا موارد احتمالی برای برخورد با مالکیت بازی در نظر گرفته شده است؟ خواهیم دید.

  اعتبار تصویر: Budiman B Daud

خبرهای دیگر از بازی