خبر

 • تک بورد - سونی عناوین Steam خود را از برند پلی‌استیشن موبایل به رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن تغییر می‌دهد

  سونی عناوین Steam خود را از برند پلی‌استیشن موبایل به رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن تغییر می‌دهد
  29 روز و 14 ساعت قبل

  از آنجایی که استودیو پلی‌استیشن به عرضه انحصاری‌های قبلی به بازار رایانه‌های شخصی ادامه می‌دهد، سونی تصمیم گرفته است که یک برند رسمی رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن ایجاد کند. قبلاً عناوین سه‌گانه A مانند Days Gone را با نام تجاری پلی‌استیشن موبایل خود عرضه می‌کرد. تا کنون تنها چند عنوان تحت انتشارات LLC جابجا کرده است، اما در حرکت رو به جلو می‌توان انتظار داشت که پورت‌های بیشتری را بر روی برچسب رایانه

  به نظر می‌رسد سونی شروع به استفاده از نام تجاری جدید "PlayStation PC" کرده است. کاربران Resetera این تغییر را در روز چهارشنبه مشاهده کردند. توضیحات Steam اکنون "PlayStation PC LLC" را به عنوان ناشر برخی از نسخه‌های رایانه شخصی بازی‌های PlayStation فهرست می‌کنند. آنها قبلاً تحت برچسب پلی استیشن موبایل بودند. تا کنون، فقط Days Gone، Helldivers، و Everybody's Gone to the Rapture از این برند جدید استفاده می کنند.

  سونی آوریل گذشته شرکت با مسئولیت محدود را در کالیفرنیا ثبت کرد اما در اکتبر 2020 این برچسب را تشکیل داد. این حرکت منطقی است با توجه به اینکه سونی چگونه تمرکز قابل توجهی را برای ارائه انحصاری های قبلی پلی استیشن به گیمرهای رایانه شخصی انجام داده است.

خبرهای دیگر از بازی