خبر

 • تک بورد - سونی طرح بزرگ PlayStation را برای بازی های موبایل طراحی می کند

  سونی طرح بزرگ PlayStation را برای بازی های موبایل طراحی می کند
  11 روز و 5 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: به نظر می رسد سونی در حال برنامه ریزی برای یک فشار بزرگ موبایل است و می خواهد محبوب ترین امتیازهای PlayStation را در این زمینه پیش ببرد. با توجه به مناظر فعلی موبایل و بازی ، اگر کمی دیر نباشد ، اقدامی عاقلانه به نظر می رسد. هنوز هم ، سونی باید مراقب ایجاد درگاه هایی با کیفیت باشد که احساس نمی کند پول شما را گرفته باشد.

  سونی در لیست شغلی که اخیراً در Greenhouse کشف شده است ، تماس تلفنی با یک تلفن همراه برقرار کرد. از داوطلبان انتظار می رود یک نقشه راه سه تا پنج ساله برای محصولات موبایل تهیه کنند که تمرکز آن روی آوردن محبوب ترین امتیازهای PlayStation به دستگاه های تلفن همراه باشد.

  هیچ IP خاصی در لیست شغل ذکر نشده است اما همانطور که می دانیم ، سونی یک کتابخانه گسترده و متنوع دارد که می توانید از آن استفاده کنید. البته ، این واقعیت به تنهایی تضمین موفقیت نیست.

  با این وجود ، جای خوش بینی وجود دارد زیرا این اقدام می تواند خلا gapهایی را در خطوط تولید سونی پر کند.

  https://techbord.com سونی طرح بزرگ PlayStation را به بازی های موبایلی ترسیم می کند

  ماه گذشته ، شرکت تأیید کرد که بسته خواهد شد در تابستان امسال فروشگاه های آنلاین PlayStation 3 ، PlayStation Portable و PlayStation Vita را تمرکز کنید تا بر روی PS4 و PS5 تمرکز کنید. یافتن کنسول اخیر به سختی در انبار موجود است و PS3 ، PSP و Vita همگی به وضعیت پایان عمر رسیده اند.

  سونی به نظر می رسد استخدام را جدی می گیرد ، همانطور که در شرایط شغلی مشخص است . داوطلبان واجد شرایط حداقل به 15 سال تجربه تجارت با سابقه توسعه استراتژی و رهبری نیاز دارند. تجربه ترجمه IP به ویژگی بازی نیز ضروری است ، در حالی که MBA "ترجیح" داده می شود.

  تصاویر با احترام sdx15، rarrarorro

خبرهای دیگر از بازی