techbord.com سونی روشن می کند که به مکالمات شما در PS4 یا PS5 گوش نخواهد داد

هفته گذشته ، سونی نسخه 8.0 سیستم عامل PlayStation خود را عرضه کرد. به روزرسانی کمتر از نرم بود و بسیاری از بازیکنان گزارش دادند که این نرم افزار باعث مسدود شدن سیستم آنها می شود. یکی دیگر از جنبه های وصله ای که باعث ایجاد شوخی شد ویژگی جدید ضبط چت صوتی بود.

پس از نصب نسخه 8.0 از نرم افزار سیستم PlayStation ، بسیاری از کاربران PlayStation 4 متوجه اعلان هایی شدند مبنی بر اینکه چت های صوتی اکنون برای اهداف نظارت ضبط می شوند.

sony نه تنها به دلیل خرابی هر PS4 شکسته است به روز رسانی بود ، آنها حتی ما را ضبط می کنند # PS4 pic.twitter.com/006eQznRdf

- Mini (@ _Minii17) 14 اکتبر 2020

سونی نتوانست این قابلیت ضبط را در یادداشت های پچ ذکر کند یا توضیح دهد ، بنابراین بسیاری از بازیکنان در مورد این حمله آشکار به حریم خصوصی در جنگ بودند. از این گذشته ، چه کسی می خواهد سونی هنگام مکالمه با دوستان به هر مکالمه شما گوش دهد؟ همانطور که مشخص شد ، نحوه عملکرد کاملاً مشخص نیست.

اندکی پس از شروع واکنش ، سید ارشد ارتباطات محتوای سونی ، مدیر ارشد سونی ، توضیح داد که این قابلیت در PlayStation 4 در دسترس نیست اما برای PS5 در نظر گرفته شده است. با این حال ، این به پنجره مشاوره ای PS4 احتیاج داشت زیرا کاربران هر دو سیستم می توانند از طریق گفتگوی صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ضبط شده ، "شومان در به روزرسانی اعلامیه نسخه 8.0 سونی گفت. "ضبط گفتگوی صوتی برای تعدیل ویژگی است که هنگام راه اندازی در PS5 در دسترس خواهد بود و کاربران را قادر می سازد چت های صوتی خود را در PS5 ضبط کرده و آنها را برای بررسی تعدیل ارسال کنند. در حال حاضر ظاهر می شوید که در PS4 مشاهده می کنید به شما اطلاع می دهد که وقتی در یک گپ با کاربر PS5 شرکت می کنید (پس از راه اندازی) ، وی ممکن است آن ضبط ها را از کنسول PS5 خود به SIE ارسال کند. "

بنابراین ظاهراً در مورد y "همه این را از قبل نمی دانند. اما ظاهراً جدیدترین به روزرسانی سونی برای PS4 که تا 5 ادامه خواهد یافت ، ضبط صدای شما هنگام گفتگوی مهمانی است. pic.twitter.com/T0VIbwIpZe

-

سونی روشن می کند که به مکالمات شما در PS4 یا PS5 گوش نخواهد داد
gaming/سونی-روشن-می-کند-که-به-مکالمات-شما-در-ps4-یا-ps5-گوش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.