خبر

 • تک بورد - سونی رسماً پشتیبانی از S.2 MSD SSD را برای پلی استیشن 5 عرضه کرد

  سونی رسماً پشتیبانی از S.2 MSD SSD را برای پلی استیشن 5 عرضه کرد
  22 روز و 3 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: اگر مشتاقانه منتظر توانایی افزایش فضای ذخیره سازی پلی استیشن 5 خود هستید ، آرام باشید. اکنون می توانید این کار را انجام دهید. آخرین به روز رسانی نرم افزار سیستم پشتیبانی مورد انتظار M.2 SSD و مجموعه ای از ویژگی های دیگر کیفیت زندگی را به ارمغان می آورد.

  در ماه ژوئن ، ما پیش بینی کردیم که یکی از ویژگی هایی که سونی در حال آماده شدن برای باز کردن قفل آن در به روز رسانی بزرگ نرم افزار سیستم PS5 خود است ، پشتیبانی از SSD های M.2 است. این حدس زمانی تأیید شد که غول کنسول در ماه بعد به روز رسانی را برای آزمایش کننده های بتا منتشر کرد.

  روز چهارشنبه ، سونی رسماً این به روز رسانی را برای همه کاربران منتشر کرد. PlayStation 5s که به طور کامل به روز شده است ، SSD های M.2 سازگار را برای ذخیره سازی بیشتر که به سرعت درایو اختصاصی سونی است ، می پذیرد. نصب یک SSD جدید نسبتاً ساده است زیرا ویدئوی 30 ثانیه ای که امروز صبح در کانال یوتیوب پلی استیشن ارسال شده نشان می دهد. سونی همچنین سایت پشتیبانی خود را با نحوه انجام ویدئو عمیق تر به روز کرد.

  https://techbord.com سونی رسماً پشتیبانی از M.2 SSD برای PlayStation 5

  راه اندازی SSD سازگار با PS5 را راه اندازی کرد ، سونی الزامات (بالا) را در صفحه نحوه پشتیبانی ذکر کرد. اگر این موضوع کمی بیش از حد قابل درک باشد ، CNET یک لیست کوتاه از SSD ها تهیه کرد که تأیید کرد که کار می کند. این لیست شامل موارد زیر می باشد: SSD Gen4 x4 NVMe PCIe M.2 SSD Sabrent Rocket 4 Plus Gen4 x4 NVMe PCIe M.2 SSD (نیاز به هیت سینک جداگانه فروخته می شود)

  پشتیبانی از SSD پرسرعت تنها چیزی نیست که آخرین سخت افزار PS5 ارائه می دهد.

  < p> کاربران اکنون می توانند رابط کاربری مرکز کنترل را سفارشی کنند. قبلاً ، رابط کاربری ثابت با تعدادی مجموعه از گزینه ها ثابت بود. در حال حاضر ، کاربران می توانند موارد کنترل مرکز را که هرگز استفاده نمی کنند مخفی کرده و آنها را به دلخواه تنظیم مجدد کنند. جنبه های دیگر UI از جمله Game Base ، Game Library و Home Screen بهبود یافته است.

  سونی برنامه PlayStation Now را تغییر داده است تا به بازیکنان اجازه دهد بین برخی از بازی ها بین رزولوشن 1080p و 720p انتخاب کنند. این یک تست اتصال برای عیب یابی مشکلات جریان اضافه کرد.

  این به روز رسانی همچنین صدای سه بعدی را به بلندگوهای داخلی تلویزیون می آورد. پیش از این ، برای دریافت صدای فضایی PS5 به یک Pulse 3D یا هدست سازگار دیگر نیاز بود. کاربرانی که تمایل بیشتری به بازی بدون هدفون دارند اکنون می توانند از صدای سه بعدی تلویزیون خود لذت ببرند. همچنین دارای بهینه سازی برای به دست آوردن بهترین تجربه است.

  "بازیکنان می توانند با استفاده از میکروفون کنترلر بی سیم DualSense خود صدا را در اتاق خود اندازه گیری کنند تا تنظیمات صوتی سه بعدی را که برای اتاق خود بهینه شده است اعمال کنند. ، "یادداشتهای انتشار می گوید.

  چندین ویژگی دیگر نیز در به روزرسانی موجود است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر ، پست وبلاگ PlayStation که آنها را پوشش می دهد را بررسی کنید یا خلاصه ویدئوی سونی (در بالا) را برای خلاصه ای کوتاه تماشا کنید.

خبرهای دیگر از بازی