خبر

 • تک بورد - سونی دیسک و مدلهای دیجیتالی جدید پلی استیشن 5 را عرضه می کند

  سونی دیسک و مدلهای دیجیتالی جدید پلی استیشن 5 را عرضه می کند
  30 روز و 22 ساعت قبل

  در ماه ژوئیه ، ما گزارش هایی را در مورد راه اندازی سونی مدل سبک تر از نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 شاهد بودیم ، بدون اشاره به مدل سبک وزن نسخه دیسک. با این حال ، کنسول های جدید PS5 که به استرالیا ارسال شده اند نشان می دهد که سونی وزن هر دو نسخه PS5 را کاهش داده است.

  هنگام راه اندازی دیسک PS5 و نسخه های دیجیتال ، شماره مدل های شناسایی کننده آنها به ترتیب CFI-1000A و CFI-1000B بود. تا همین اواخر ، همه کنسول های موجود در بازار هنوز یکی از این شماره ها را داشتند ، اما ظاهرا استرالیا دسته جدیدی از کنسول ها را با شماره مدل جدیدتر دریافت کرده است.

  نگاهی به دسته جدید کنسول هایی که وارد استرالیا شده اند ، کنسول های نسخه دیسک همه دارای شماره مدل CFI-1102A بودند. اگرچه دقیقاً یکسان نیست ، این شماره مدل کاملاً شبیه شماره مدل نسخه دیجیتال PS5 است که در ماه ژوئیه گزارش شد و در کنسول دیجیتالی PS5 سبک تر نشان داده شده است.

   https://techbord.com سونی دیسک و مدل های دیجیتالی جدید پلی استیشن 5 را راه اندازی می کند ، نوعی

  (شماره مدل مدل سبک وزن جدید PS5 نسخه دیسک.)

  نسخه جدید دیسک PS5 قبلاً دفترچه راهنما را در اختیار دارد (به زبان ژاپنی) ، اما نسخه دیسک آن "t " نیست. اگر تفاوت بین نسخه دیجیتال اصلی و جدید وجود داشته باشد ، نسخه دیسک PS5 300 گرم سبک تر خواهد بود و از پیچ های پایه جدید استفاده می کند.

  استفاده از پیچ های پایه جدید ممکن است چندان به نظر نرسد. ، اما برخلاف موارد قبلی ، پیچ های جدید بدون نیاز به پیچ گوشتی با دست قابل تنظیم هستند. اگرچه هنوز تأیید نشده است ، این پیچ های جدید ممکن است سبک تر از پیچ های اصلی باشند و بخشی از کاهش وزن کنسول را توضیح می دهند.

   https://techbord.com سونی دیسک و مدلهای دیجیتالی جدید پلی استیشن 5 را راه اندازی می کند ، نوعی

  (در سمت چپ ، پیچ پایه پایه قابل تنظیم جدید با دست ، و در سمت راست ، پیچ پایه پایه قدیمی.)

  هنگامی که این کنسول های سبک تر به کشورهای بیشتری وارد می شوند ، گزارشات عمیقی در مورد آنچه بین مدل پرتاب و مدل جدیدی که در حال تغییر است تغییر کرده است. تا آن زمان ، ما فقط می توانیم حدس بزنیم که کاهش 300 گرم با استفاده از یک قاب داخلی سبک تر ، اجزای سبک تر یا فقط حذف مواد غیر ضروری به دست آمده است.

  اعتبار تصاویر: شروع

  را فشار دهید

خبرهای دیگر از بازی