خبر

 • تک بورد - سونی ده بازی رایگان دیگر از جمله Horizon Zero Dawn ارائه می دهد

  سونی ده بازی رایگان دیگر از جمله Horizon Zero Dawn ارائه می دهد
  5 روز و 6 ساعت قبل

  دارندگان پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 که Horizon Zero Dawn را امتحان نکرده اند ، ماه آینده که بارگیری رایگان می شود - و بدون نیاز به اشتراک PlayStation Plus ، این فرصت را خواهند داشت.

  سونی ده بازی دیگر به ابتکار Play at Home خود اضافه می کند. نه مورد اول از تاریخ 25 مارس (پنجشنبه آینده) در PS4 و PS5 در دسترس خواهد بود. موارد زیر عبارتند از: برخی از پیشنهادات رایگان جذاب در آن لیست ، اما بزرگترین عنوان در تاریخ 19 آوریل در ساعت 8 بعد از ظهر PT / 11pm ET رخ می دهد: Horizon Zero Dawn. با وجود اینکه بیش از چهار سال پیش منتشر شده است ، اگر هرگز لذت نبردید ، ماجراجویی در فضای باز Guitar Games هنوز ارزش بازی را دارد. این حق برای صاحبان PS4 و PS5 تا 14 مه رایگان خواهد بود.

  سونی در اوایل این ماه Ratchet and Clank را به عنوان بخشی از ابتکار بارگیری رایگان کرد - هنوز می توانید تا ماه مارس به طور رایگان از برنامه platformer اقدام کنید 31 در ساعت 8 بعدازظهر PT / 11pm ET.

  سونی Play At Home را در آوریل گذشته به عنوان انگیزه ای برای مردم برای ماندن در خانه و رعایت قوانین قفل / فاصله اجتماعی آغاز به کار کرد. اولین دو بازی رایگان آن مجموعه Nathan Drake Collection - ساخته شده از سه ماجراجویی اول Uncharted بازسازی شده برای PS4 بود - و Journey.

خبرهای دیگر از بازی