خبر

 • تک بورد - سونی در حال کار بر روی طراحی مجدد PS5 است تا تولید آن در سال 2022 آغاز شود

  سونی در حال کار بر روی طراحی مجدد PS5 است تا تولید آن در سال 2022 آغاز شود
  10 روز و 1 ساعت قبل

  گزارش جدید ادعا می کند که تأمین کنندگان سونی تولید قطعات جدید PlayStation 5 را از سه ماهه دوم و سوم سال 2022 آغاز می کنند. یکی از این تأمین کنندگان TSMC است که مسئولیت تولید تراشه 6 نانومتری AMD را دارد که PS5 جدید است مدل از ویژگی های

  پلی استیشن 5 موفقیت فوق العاده ای برای سونی داشته است. علیرغم مواجهه با مشکلات عرضه ، PS5 از زمان عرضه بیش از 7.8 میلیون کنسول فروخته است و در همان مدت فروش بیش از PS4 داشته است. با افزایش تقاضای کنسول های PS5 ، سونی مجبور به یافتن راه حل هایی برای افزایش عرضه می شود.

  رئیس جمهور Sony Interactive Entertainment ، جیم رایان به طور علنی اظهار داشت که این شرکت در حال افزایش تولید PS5 است برای پاسخگویی به تقاضا ، که باید سهام را در بقیه سال بهبود بخشد.

  راه حل های دیگر ارائه شده توسط Viro Sony توتوکی Hiroki Totoki شامل یافتن منبع ثانویه منابع یا تغییر طرح PS5 بود. اگرچه ما هنوز چیزی در مورد گسترش شبکه تأمین سونی در مورد سونی شنیده ایم ، اما گزارش جدید ادعا می کند که سونی در واقع قصد دارد کنسول PlayStation 5 را با سخت افزار جدید طراحی کند.

   https://techbord.com سونی در حال کار بر روی یک مجموعه طراحی مجدد PS5 برای شروع تولید در سال 2022

  کنسول طراحی مجدد می تواند دارای AMD باشد - تراشه نیمه سفارشی طراحی شده بر اساس گره فرآیند 6 نانومتری TSMC. یک تراشه 5 نانومتری نیز در نظر گرفته شد ، اما گفته شد که "بسیار پرهزینه" است.

  گزارش شده است که تولید تراشه های جدید PS5 در Q2-Q3 2022 آغاز می شود. هنوز چیزی در مورد تغییرات خارجی کنسول.

  در همه کنسول های PlayStation حداقل یک نسخه سخت افزاری ارائه شده است ، اما PS4 تنها کسی بود که با PS4 Pro ارتقا performance عملکرد را دریافت کرد. اگر سونی مدل جدید PS5 را با تراشه 6 نانومتری به بازار عرضه کند ، بعید به نظر می رسد که شاهد بهبود عملکرد نیز باشیم.

خبرهای دیگر از بازی