خبر

 • تک بورد - سونی در این ماه گزینه های پرداخت را از فروشگاه های PS3 و Vita حذف می کند

  سونی در این ماه گزینه های پرداخت را از فروشگاه های PS3 و Vita حذف می کند
  2 روز و 7 ساعت قبل

  به نظر نمی رسد که سونی خود را برای حذف قابلیت خرید محتوای دیجیتالی قدیمی برای PlayStation 3 ، PlayStation Vita و PSP آماده می کند (هنوز به هر حال هنوز). با این حال ، این یک موانع دیگر برای کسانی است که هنوز از طریق آن سیستم ها خرید می کنند.

  در 27 اکتبر ، سونی توانایی افزودن وجه به کیف پول در فروشگاه PlayStation را از طریق PS3 یا Vita حذف می کند. مشتریان دیگر نمی توانند از روش های پرداخت مانند کارت های اعتباری یا PayPal مستقیماً در آن سیستم ها استفاده کنند.

  کاربران همچنان می توانند چیزهایی را در آن فروشگاه ها خریداری و بارگیری کنند مانند بازی های PS3 ، بازی های Vita ، بازی های PSP ، دیجیتال بازی های اصلی پلی استیشن یا بازی های دیجیتال پلی استیشن 2. آنها فقط باید از طریق مرورگر وب ، برنامه PlayStation تلفن همراه ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 یا کارت های هدیه ، وجوهی را قبل از خرید اقلام برای سیستم های قدیمی اضافه کنند. این امر در مورد خرید چیزها در فروشگاه های درون بازی نیز صدق می کند. کوپن های محصولات و اشتراک ها نیز همچنان به این شکل کار خواهند کرد.

  https://techbord.com سونی گزینه های پرداخت را حذف می کند در ماه مارس ، فروشگاه های PS3 و Vita

  سونی اعلام کرد که فروشگاه های دیجیتال PS3 ، Vita و PSP را به طور کامل تعطیل می کند ، زیرا چالش هایی وجود دارد که این فروشگاه ها با سخت افزار قدیمی کار می کنند. پس از انتقادات زیادی از سوی کاربرانی که هنوز قصد خرید بازی های قدیمی تر از آن فروشگاه ها را داشتند ، سونی از بستن فروشگاه های PS3 و Vita عقب نشینی کرد ، اما همچنان فروشگاه PSP را در ماه جولای تعطیل کرد.

  مشتریان همچنان می توانند PSP را خریداری کنند. از طریق فروشگاه های PS3 و Vita ، سپس آن را در PSP بارگیری کنید یا آنها را از PS3 به PSP منتقل کنید. اواخر سال گذشته ، سونی فروش بازی های PS3 ، Vita و PSP را از طریق مرورگر وب و فروشگاه های تلفن همراه متوقف کرد. سونی در مورد مدت زمان ادامه فروش این بازی ها از طریق PS3 و Vita چیزی نگفته است.





خبرهای دیگر از بازی