خبر

 • تک بورد - سونی خاموش کردن فروشگاه قدیمی را تأیید می کند: این برای شما چه معنی دارد

  سونی خاموش کردن فروشگاه قدیمی را تأیید می کند: این برای شما چه معنی دارد
  25 روز قبل

  هفته گذشته شایعاتی مبنی بر تعطیلی فروشگاه های PS3 ، PSP و Vita در تابستان امسال توسط سونی منتشر شد. وقتی سونی نسخه های آنلاین آن بازارها را در آخر هفته آفلاین کرد ، این داستان ها تا حدودی اثبات شد. این اقدام باعث شد صاحبان سیستم های قدیمی به فکر این باشند که چه اتفاقی می افتد با محتوای دیجیتالی آنها.

  روز سه شنبه ، سونی با ارسال نامه ای به مشتریان ، به آنها اطلاع داد كه در این تابستان فروشگاه های قدیمی خود را برای همیشه تعطیل می كند. همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، بازار PlayStation 3 و خریدهای PSP در تاریخ 2 ژوئیه بسته می شوند و فروشگاه PlayStation Vita در تاریخ 27 آگوست بازنشسته خواهد شد.

  "پس از بررسی دقیق ، تصمیم گرفتیم این تغییرات را تلاش کنیم "منابع خود را برای فروشگاه PlayStation در PlayStation 4 و PlayStation 5 متمرکز کنیم ، که به ما این امکان را می دهد که تجربه مشتری را حتی بیشتر کنیم ،" در این اعلامیه قید شده است. "ما از پشتیبانی شما در این سالها در این سیستم عامل ها متشکریم. ">

  اگر صاحب هر یک از این سیستم ها باشید ، دیگر نمی توانید محتوای آنها را از طریق فروشگاه های دیجیتال خریداری کنید. بدیهی است که رسانه های فیزیکی جدید و استفاده شده بی تأثیر هستند. با این وجود ، صرف نظر از رسانه ، خرید درون بازی را غیرفعال می کند. سونی خاطرنشان کرد که فروشگاه PSP را در سال 2016 تعطیل کرده است ، اما خرید درون بازی همچنان فعال است و تا 2 جولای ادامه خواهد داشت.

  برای مشتریانی که نگران نحوه دسترسی به محتوای خود هستند ، سونی به ما اطمینان می دهد که بازی ها و ویدیو به صورت آفلاین گرفته نخواهد شد. بازیکنان همچنان می توانند از طریق منوی بارگیری در نرم افزار سیستم به خریدها دسترسی داشته باشند. با این حال ، یک یادداشت مهم در مورد بسته های خرید متقابل وجود داشت.

  https://techbord.com سونی فروشگاه قدیمی را تأیید می کند خاموش کردن: این برای شما به چه معناست

  " اگر بسته خرید PS3 / PS Vita cross-buy را خریداری کرده اید و فقط نسخه PS3 یا PS Vita را بارگیری کرده اید ، باید بارگیری کنید سونی هشدار داد ، نسخه دیگر قبل از بسته شدن فروشگاه PlayStation در دستگاه مربوطه ، همچنین هشدار داده شد. عضویت.

  وجوه کیف پول برای استفاده در فروشگاههای PS4 و PS5 در حساب PSN کاربر باقی خواهد ماند. این بدان معنی است که اگر پول در کیف پول آنلاین خود داشته باشید اما PS4 یا PS5 نداشته باشید ، پس از تابستان امسال این وجوه قابل دسترسی نیستند اما از بین نمی روند. اعتبار تا زمانی که کاربران تصمیم نگیرند به سیستم جدیدتری ارتقا پیدا کنند ، در حساب باقی خواهد ماند. افرادی که قصد ارتقا ندارند ممکن است درخواست بازپرداخت کنند. با این حال ، صفحه سQالات متداول سونی می گوید که هنوز سیستم بازپرداخت در کار نیست.

  "ما توصیه می کنیم اگر قبل از تعطیلی فروشگاه قصد دارید کیف پول خود را شارژ کنید ، فقط با حداقل مبلغ مورد نیاز برای خرید محتوای مورد نظر ، "" در س FAالات متداول خوانده می شود. "ما این صفحه را با جزئیات بیشتری در مورد نحوه درخواست چنین بازپرداختی به روز می کنیم. "

  بنابراین نتیجه اصلی این است که اگر بازی های PS3 یا Vita وجود دارد که شما آنها را به تعویق انداخته اید ، آنها را بخرید قبل از این تابستان مگر اینکه مطمئن باشید می توانید آنها را در یک فروشگاه آجر و ملات پیدا کنید.

  اعتبار تصویر: داریا گروماوا

خبرهای دیگر از بازی