خبر

 • تک بورد - سونی: تولید PS5 افزایش خواهد یافت ،

  سونی: تولید PS5 افزایش خواهد یافت ، "امیدوار است " در نیمه دوم سال 2021 عرضه بهبود یابد
  3 روز و 3 ساعت قبل

  نگاه به جلو: اگر شما یکی از افراد زیادی هستید که این نویسنده همچنان در تأمین PS5 ناکام مانده است ، سونی درد شما را احساس می کند ، اما این شرکت قبلاً هشدار داده بود که تقاضا می تواند در تمام سال 2022 بیشتر از حد باشد. با این حال ، رئیس Sony Enteractive Entertainment و مدیر عامل شرکت جیم رایان می گوید که "امیدوار است" در نیمه دوم سال وضعیت به حالت عادی برگردد.

  پلی استیشن 5 یکی از بسیاری از محصولاتی است که یافتن آن در انبار به سختی ناامیدکننده است از اواخر سال گذشته تاکنون. تقاضای بی سابقه و تراشه های بی سابقه ناشی از همه گیری ، همراه با پوسته پوسته ها ، اطمینان حاصل کرده است که خرید یکی از اقبال و ماندگاری است.

  به دنبال انتشار نتایج مالی شرکت در ماه گذشته ، مدیر ارشد مالی سونی ، هیروکی توتوکی هشدار داد که حتی اگر این شرکت بتواند اجزای بیشتری را تأمین کند و تولید PS5 را در سال آینده تقویت کند ، بازهم عرضه قادر به تأمین تقاضا نخواهد بود. اما رایان چشم انداز خوش بینانه تری دارد. وی به Wired گفت: "ما در تلاش هستیم تا بتوانیم شرایط را بهبود ببخشیم."

  https://techbord.com سونی: تولید PS5 افزایش خواهد یافت ،

  برخی از معاملات معامله ای PS5 در eBay

  " ما شاهد افزایش تولید در تابستان و مطمئناً در نیمه دوم سال هستیم و امیدواریم که شاهد نوعی بازگشت به حالت عادی از نظر تعادل بین عرضه و تقاضا در آن دوره باشیم. "رایان اضافه کرد.

  سونی نشان داد که 7.8 میلیون دستگاه PS5 قبلاً فروخته شده است ، بیش از آنچه PS4 در همان دوره راه اندازی مدیریت کرده بود. ما نمی دانیم که چه تعداد از اینها فقط برای فروش مجدد با سود خریداری شده است.

  با هشدارهایی مبنی بر اینکه کمبود تراشه تا سال آینده نیز پایدار خواهد ماند ، رایان می تواند سعی در جلب رضایت طرفداران عصبانی داشته باشد بیشتر از هرچیزی؛ استفاده از کلمه "امید" بسیار گویا است. وی پیش از این به فایننشال تایمز گفته بود که تا زمان آغاز فصل تعطیلات سال 2021 هیچ تضمینی برای تقاضای PS5 وجود ندارد. هنوز هم همیشه می توان امیدوار بود.

خبرهای دیگر از بازی