خبر

 • تک بورد - سونی تولید پلی استیشن 4 در ژاپن را تا حدی متوقف کرد

  سونی تولید پلی استیشن 4 در ژاپن را تا حدی متوقف کرد
  10 روز و 9 ساعت قبل

  گزارش های خارج از ژاپن نشان می دهد که سونی تمام مدل های PS4 را به جز یک مدل در کشور خود متوقف کرده است. هیچ نشانه ای از زمان گرگ و میش به آخرین کنسول بازی در مناطق غربی وجود ندارد. با این حال ، شروع باد در ژاپن ابتدا با سونی سنتی است.

  وبلاگ بازی ژاپنی Game Watch گزارش می دهد که Sony Interactive Entertainment اعلام کرده است که تولید اکثر مدل های PlayStation 4 به پایان رسیده است. تولید PS4 های سری CUH-2000 را کاهش داده است. همچنین همه محصولات PS4 سری CUH-7000 را متوقف کرده است. تنها طرحی که در تولید باقی خواهد ماند مدل PS4 Slim Jet Black 500 GB است.

  این حرکت با توجه به ماندگاری طولانی کنسول های قبلی تا حدودی تعجب آور است. PlayStation 4 هفت سال است که در دسترس است و PS4 Pro ارتقا یافته فقط چهار سال پیش راه اندازی شده است. برای مقایسه ، پلی استیشن 3 11 سال عمر کرد ، در حالی که PS2 تقریبا 13 سال در تولید باقی ماند.

  https://techbord.com سونی تولید پلی استیشن 4 در ژاپن را تا حدی متوقف کرد

  PS4 Slim (Jet Black ، مدل 500 گیگابایتی) برای ادامه تولید

  ممکن است شخص آن را به پلی استیشن رد کند 5 راه اندازی موفقیت آمیز است ، اما در گذشته اهمیتی نداشته است. سونی PS3 را در سال 2017 بازنشسته کرد - چهار سال پس از راه اندازی PS4. این PlayStation 2 را تا سال 2013 (2012 ژاپن) متوقف نکرد ، همان سال PS4 برای اولین بار ظاهر شد. با این حال ، اکنون همه چیز متفاوت است.

  یکی از این موارد ، سطح تولید کنونی پلی استیشن 5 با تقاضا مطابقت ندارد. سونی قصد دارد خطوط مونتاژ آزاد شده را به تولید PS5 اختصاص دهد. هفته گذشته ، درز اطلاعاتی از سوی افراد داخلی نشان داد که سونی در سال 2021 تولید خود را بالا می برد. بازنشستگی PS4 اکنون باید به تسهیل این هدف کمک کند.

  ثانیا ، نسل های قبلی مجبور نبودند با سطح تقاضای کاذب ما مقابله کنند با پوست سر تجربه کرده اند. اسکالپینگ محصولات پر تقاضا در سالهای اخیر شیوع بیشتری یافته است. ابزارهای پیشرفته این امکان را برای اسكالپرها فراهم می كنند كه به راحتی از هر زمان دیگری جلوی صف های آنلاین بریزند و بات نت ها می توانند كل موجودی را خیلی سریع خریداری كنند.

  سرانجام ، سونی احتمالاً قصد دارد یک انتقال سریع از PS4 Pro به نسخه بعدی خود انجام دهد. کنسول gen از ابتدا Pro دارای 399 دلار MSPR دلار دیجیتال پلی استیشن 5 است. بنابراین اکنون که سیستم قوی تری با همان قیمت قیمت وجود دارد ، آن را متوقف کنید.

  اعتبار تصویر: جورج دولگیخ





خبرهای دیگر از بازی