techbord.com سونی: تمام فروش های PS5 در روز عرضه به صورت آنلاین انجام می شود

چه اتفاقی افتاده؟ برنامه آینده پلی استیشن 5 سونی قرار است در 12 نوامبر در چندین بازار بزرگ از جمله آمریکای شمالی ، استرالیا و ژاپن راه اندازی شود. اگر شما امیدوار بودید که تجربه انتظار روز انتظار در صف انتظار و خرید یکی از خرده فروشان محلی خود را تجربه کنید ، خوب ، خوش شانس نیستی

سید شومان ، مدیر ارشد ارتباطات محتوای جهانی با Sony Interactive Entertainment ، روز پنجشنبه در یک پست رسمی در وبلاگ PlayStation گفت که کل فروش روزانه از طریق فروشگاه های آنلاین شرکای خرده فروشی انجام می شود.

برای تکرار ، این بدان معناست که هیچ واحدی برای خرید در روز راه اندازی در فروشگاه موجود نخواهد بود ، بنابراین نیازی به برنامه ریزی برای اردو زدن یا صف آرایی در خرده فروش محلی خود ندارید به امید اینکه یک کنسول PlayStation 5 را به خانه ببرید.

شومان افزود كه خریدارانی كه در خرده فروش محلی خود پیش خرید كرده اند باید همچنان بتوانند این كار را در زمان ملاقات تعیین شده انجام دهند اما از مردم خواست كه قبل از موعد این جزئیات را با خرده فروش محلی خود تأیید كنند.

https://techbord.com سونی: تمام فروشهای PS5 روز راه اندازی بصورت آنلاین انجام می شود

این تصمیم به منظور ایمن نگه داشتن گیمرها ، خرده فروشان و کارکنان در برابر Covid-19 گرفته شده است. به ما گفتند.

همه هیجان زده نیستند درمورد تغییر سیاست فقط یک هفته از زمان راه اندازی آن گذشته است ، به ویژه بازیکنانی که شاهد اتفاقاتی بودند که اخیراً با راه اندازی سری RTX 3000 انویدیا رخ داده است. اگر به یاد بیاورید ، اسکالپرها و ربات ها مقدار زیادی از عرضه اولیه را کاهش داده و گیمرهای قانونی را ناامید و دست خالی نگه می دارند. آیا سونی هفته آینده خود را برای سناریوی مشابهی تنظیم می کند؟

اگرچه به نظر برخی خارجی می رسد ، دیگران منتظر تجربه روز شروع انتظار در صف هستند و شخصاً با سایر گیمرهای سخت گیر آشنا می شوند. همه گیری اطمینان داده است که امسال و شاید هرگز اتفاق نیفتد.

سونی: تمام فروش های PS5 در روز عرضه به صورت آنلاین انجام می شود
gaming/سونی-تمام-فروش-های-ps5-در-روز-عرضه-به-صورت-آنلاین-انجام-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.