خبر

 • تک بورد - سونی تا به امروز 13.4 میلیون کنسول پلی استیشن 5 فروخته است

  سونی تا به امروز 13.4 میلیون کنسول پلی استیشن 5 فروخته است
  29 روز و 15 ساعت قبل

  سونی در آخرین گزارش درآمد سه ماهه خود اعلام کرده است که در دوره سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 2021، 3.3 میلیون کنسول پلی استیشن 5 فروخته است. این رقم در مقایسه با فروش 2.3 میلیون دستگاه در سه ماهه قبل و با فروش 3.3 میلیون دستگاه در سه ماهه اول افزایش یافته است. در سال 2021، فروش مادام العمر را به 13.4 میلیون دستگاه رساند.

  فروش سخت افزار پلی استیشن 4 همچنان رو به کاهش است، اما در این مرحله از بازی تعجب آور نیست. در سه ماهه اخیر، سونی تنها 200000 فروش PS4 را به ثبت رساند - رقمی که بیش از یک سال است در حال کاهش بوده است.

  در همین حال، فروش نرم‌افزار با فروش 76.4 میلیون دستگاه در سه دوره بعدی، قوی بود. ماه ها. این نسبت به فروش 63.6 میلیون دستگاه در سه ماهه گذشته و 61.4 میلیون دستگاه قبل از آن افزایش یافته است. این همان پیشرفتی است که با توجه به زمان در بازار و ظهور بازی های شخص اول و شخص ثالث جدید، انتظار دارید شاهد آن باشید.

  همچنین بخوانید: چگونه در نهایت اسکالپرها را شکست دادم. و یک PS5 تولید کرد

  https://techbord.com سونی تا به امروز 13.4 میلیون کنسول پلی استیشن 5 فروخته است

  سونی در ماه آگوست اعلام کرد که هدف سال مالی خود برای فروش حداقل 14.8 میلیون کنسول پلی استیشن 5 نسبت به دستورالعمل قبلی تغییری نکرده است و این پیامی بود که در آخرین تماس درآمدی مطرح شد.

  < انتظار می‌رود که کنسول‌های بازی مجدداً کالای داغی باشند که وارد فصل خرید تعطیلات امسال می‌شود، اما کمبودها و اسکالپرها همچنان به عنوان یک خار در چشم تولیدکنندگان و خریداران باقی مانده است. بدون چشم انداز تسکین، احتمالاً برای چند ماه آشفته دیگر مقدر شده ایم.

  یک بررسی سریع از eBay (مرتب سازی بر اساس اقلام فروخته شده) نشان می دهد که میانگین قیمت بین 750 تا 850 دلار برای Sony\ PS5.

خبرهای دیگر از بازی