خبر

 • تک بورد - سونی تأیید می کند که بازی های PlayStation مدام به رایانه می آیند ، اما در زمان راه اندازی اینگونه نیست

  سونی تأیید می کند که بازی های PlayStation مدام به رایانه می آیند ، اما در زمان راه اندازی اینگونه نیست
  13 روز و 5 ساعت قبل

  با توجه به اینكه سونی اخیراً از رایانه استقبال كرده است ، می توان این س wonderال را داشت كه آیا خرید PS5 فایده ای دارد كه این موارد انحصاری به پلتفرم مورد علاقه ما بیایند. اگرچه این درست است ، شما مدتها پس از راه اندازی منتظر خواهید بود تا آنها را بازی کنید - سالها در حقیقت.

  عناوین سابق فقط پلی استیشن Horizon Zero Dawn ، Death Stranding و Days Gone در کامپیوتر بسیار محبوب بوده اند ، و سونی تایید کرده است که Uncharted 4: A Thief \ 'End بازی بعدی که وضعیت انحصاری خود را از دست بدهد. ما همچنین دیدیم که صفحه Steam استودیوی PlayStation که به تازگی راه اندازی شده است موارد کمتری را در لیست موجود در این لیست لیست می کند ، که نشان می دهد این شرکت قبلاً صفحات پنهان آماده برای نسخه های بعدی را بارگذاری کرده است.

  اما این عشق جدید این بدان معنا نیست که بازی های جدید PS4 / 5 هرگز در روز راه اندازی رایانه وارد سیستم می شوند. در جلسه پرسش و پاسخ در بلاگ پلی استیشن ، رئیس استودیوی پلی استیشن هرمن هالست تأکید کرد که اگر می خواهید مانند Horizon Forbidden West مانند انتظار طولانی مدت بازی کنید ، یک پلی استیشن بخرید.

  "ما " هنوز هم در اوایل برنامه ریزی ما برای کامپیوتر بسیار موفق است. و Horizon Zero Dawn بسیار موفق بوده است. من فکر می کنم اشتهایی از طرف گیمرهای خارج از اکوسیستم پلی استیشن برای تجربه نمونه کارهای شگفت انگیز بازی هایی است که طرفداران PlayStation سالها از آن لذت برده اند "هالست گفت.

  " اما من می خواهم تأکید کنم که PlayStation در هنگام راه اندازی بهترین مکان برای بازی عناوین PlayStation Studios خواهد بود. اما ما برای گیمرهای رایانه های شخصی بسیار ارزش قائل هستیم و همچنان نگاه خواهیم کرد در زمان های مناسب برای راه اندازی هر بازی. Bend Studio به تازگی نسخه PC Days Gone را در 18 مه منتشر کرده است. بنابراین حدوداً دو سال پس از انتشار PS4 می گذرد. ​​"

  تصمیم سونی برای عرضه انحصاری کنسول خود در کامپیوتر با خشم و تمسخر طرفداران پلی استیشن روبرو شده است ، اما هالست سعی در جلب نظر با اضافه کردن این جمعیت: "انتشار بازیها در رایانه های شخصی به هیچ وجه به هزینه ساخت مجموعه ای هیجان انگیز از بازی های کنسول عالی نخواهد انجامید. "

  با Uncharted 4 در راه است که منحصر به فرد PlayStation 4 است شما امیدوارید که در آینده نزدیک به رایانه شخصی بیایید؟ به شخصه ، من با خوشبختی Bloodborne ، God of War و The Last of Us را با ویژگی های خاص PC و بهبودهای آن پخش می کنم.

خبرهای دیگر از بازی