خبر

 • تک بورد - سونی بیش از 4.5 میلیون کنسول پلی استیشن 5 فروخته است که هرکدام ضرر دارند

  سونی بیش از 4.5 میلیون کنسول پلی استیشن 5 فروخته است که هرکدام ضرر دارند
  7 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ حتی با وجود همه مشکلات تامین ، PlayStation 5 در سال 2020 4/5 میلیون دستگاه فروخت ، که مطابق با آمار PS4 از سال 2013 است. این یک نتیجه عالی برای کنسولی است که فقط در 12 نوامبر وارد بازار شد ، و به بهترین شکل ممکن به تجارت بازی های این شرکت کمک می کند. -هر سه ماهه مالی

  در نتایج مالی سونی برای سه ماهه سوم سال مالی خود ، که از اکتبر تا دسامبر را پوشش می دهد ، تجارت بازی های آن 40 درصد رشد داشته است و به 883.2 میلیارد ین (8.4 میلیارد دلار) رسیده است ، در حالی که سود عملیاتی 50 درصد افزایش یافته و به 80.2 میلیارد ین رسیده است ( 763.3 میلیون دلار) - ثبت برای این بخش.

  فروش بیشتر بازی ها و اشتراک های PlayStation Plus به جبران این سود سالم کمک می کند. جالب اینجاست که سونی می گوید بابت هر PlayStation 5 فروخته شده ضرر می کند زیرا برای سخت افزار PS5 امتیاز قیمتی کمتر از هزینه های ساخت تعیین کرده است.

  https://techbord.com سونی بیش از 4.5 میلیون کنسول PlayStation 5 فروخته است که هرکدام ضرر دارند

  تعداد مشترکین PlayStation Plus به 47.4 میلیون نفر افزایش یافته است ، یک جهش 1.5 میلیون در سه ماهه گذشته و 9.1 میلیون در سال. سونی نشان داد که بیش از 87 درصد دارندگان PS5 اعضای Plus هستند. در همین حال ، فروش بازی ترکیبی برای PS4 و PS5 به 103.7 میلیون رسید - 20 میلیون بیشتر از سال قبل. عناوین دیجیتال 53 درصد از این فروش را به خود اختصاص داده اند.

  با نگاهی به پلی استیشن 4 ، میزان حمل و نقل آخرین نسل کنسول همچنان رو به کاهش است و در طی سه ماهه گذشته به 6/1 میلیون کاهش یافته است ، در حالی که 6 میلیون سال قبل کاهش یافته است. p>

  این خبر برای دوربین سونی و بخش های موبایل خوب نبود که هر دو فروش در مقایسه با سال قبل با افت روبرو شدند. این شرکت در طول سه ماهه گذشته فقط یک میلیون گوشی هوشمند فروخته است که 23 درصد کاهش در سال گذشته است.

خبرهای دیگر از بازی