خبر

 • تک بورد - سونی به ساکنان ایالات متحده اجازه می دهد تا در این تعطیلات فرصت خرید PS5 را ثبت کنند

  سونی به ساکنان ایالات متحده اجازه می دهد تا در این تعطیلات فرصت خرید PS5 را ثبت کنند
  7 روز و 16 ساعت قبل

  چرا مهم است: آیا امیدوارید در این فصل تعطیلات یک کنسول دست نیافتنی پلی استیشن 5 را در اختیار بگیرید ، اما نگران باشید که شانس شما در جایی بین اندک و هیچکدام باشد؟ سونی با اجازه دادن به مشتریان آمریکایی با ثبت نام در رویدادهای بازسازی PS5 خود ، به آنها امیدواری می دهد.

  سونی تأکید می کند که تنها تعداد محدودی کنسول PS5 برای خرید مشتریان ایالات متحده در دسترس خواهد بود ، بنابراین اگر می خواهید فرصتی برای دریافت دعوت نامه برای رویداد بازپرداخت دریافت کنید ، اینجا ثبت نام کنید تأخیر.

  هرکسی که مایل به شرکت است به آدرس ایالات متحده و شناسه شبکه PlayStation نیاز دارد-باید به حساب PSN خود وارد شوید-و برای دریافت ایمیل های بازاریابی از Sony باید شرکت کنید.

  انجام این کار تضمین نمی کند که دعوت نامه دریافت خواهید کرد. سونی می گوید که روند انتخاب آن بر اساس علایق قبلی و فعالیت های پلی استیشن است. در حالی که ابهاماتی در مورد معنای دقیق آن وجود دارد ، احتمالاً این است که بررسی کنیم که حسابها توسط scalpers به ​​تازگی با هدف خرید PS5 و سپس فروش آن در ثروت در eBay ایجاد نشده است.

  https://techbord.com سونی به ساکنان ایالات متحده اجازه می دهد تا برای خرید PS5 در این فصل تعطیلات ثبت نام کنند

  آیا می توانید برای شادی خود یا فرزندتان قیمت بگذارید؟ Scalpers can

  سونی همچنین می گوید که رزرو پیش سفارش کنسول PS5 را به یک عدد برای هر شناسه PSN محدود می کند-این یک کنسول PS5 یا یک نسخه دیجیتال PS5 است ، نه هر دو.

  شروع از نوامبر 2021 ، افرادی که انتخاب می شوند ایمیلی حاوی تاریخ ، زمان و دستورالعمل های خرید کنسول PS5 دریافت می کنند. مهمانان فرصت محدودی برای رزرو سفارش دارند که جزئیات دقیق آن در اعلان ها درج می شود.

  پلی استیشن 5 یکی از محصولات مصرفی است که از کمبود تراشه بیشترین آسیب را دیده است. AMD ، که SoC سفارشی آن PS5 را تأمین می کند ، معتقد است که وضعیت تا نیمه دوم سال 2022 بهبود نخواهد یافت. در ماه مه ، سونی گفت که تولید PS5 در نیمه دوم امسال افزایش می یابد و "امیدوار است" عرضه شود این فصل تعطیلات بهبود می یابد ، اما نفس خود را حبس نکنید.

خبرهای دیگر از بازی