خبر

 • تک بورد - سونی به دنبال تقاضای

  سونی به دنبال تقاضای "بی سابقه " قبل از پایان سال سهام PS5 بیشتری وعده داده است
  20 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ کنسول های نسل بعدی مایکروسافت و سونی از جمله هدایای پرطرفدار در این تعطیلات هستند. هر دو در اوایل ماه جاری راه اندازی شدند و متعاقباً در یک چشم بهم فروختند. خوشبختانه برای کسانی که به دنبال PS5 هستند ، هنوز امید وجود دارد. سونی روز چهارشنبه در یک پست توییتری گفت که PlayStation 5 بزرگترین کنسول کنونی آنها بوده است ، اگرچه بدون اطلاعات بیشتر ، رمزگشایی دقیقاً به معنای آن غیرممکن اس

  با این وجود ، سونی تأیید کرد که موجودی اضافی "قبل از پایان سال" به خرده فروشان عرضه خواهد شد. این غول فناوری به کاربران توصیه کرد که برای کسب اطلاعات بیشتر با خرده فروشان محلی در تماس باشند.

  ما می خواهیم از گیمرها در همه جا تشکر کنیم که PS5 بزرگترین نسخه کنسول ما را تا کنون راه اندازی کرده است. تقاضا برای PS5 بی سابقه است ، بنابراین ما می خواهیم تأیید کنیم که موجودی PS5 بیشتری قبل از پایان سال به خرده فروشان عرضه می شود - لطفا با خرده فروشان محلی خود در تماس باشید.

  - PlayStation (PlayStation) 25 نوامبر 2020

  باز هم ، حتی این گزاره نیز مشخص نیست زیرا "قبل از پایان سال" لزوماً به معنای زمان مناسب برای تعطیلات نیست.

  مایکروسافت در اوایل ماه جاری نشان داد که انتظار می رود کمبود تأمین در تعطیلات و اوایل سال آینده اجرا شود. اما بهتر از آن چیزی است که اوایل این هفته شنیدیم.

  کنسول های هر دو اردوگاه با تقاضای زیاد و علاقه شدید ربات ها و پوست سرها روبرو شده اند. یک بررسی سریع در eBay نشان می دهد که PS5 ها با قیمت 900 دلار در شمال فروخته می شوند در حالی که Xbox Series X در اکثر حراج های کامل حداقل 800 دلار فروش می کند. Xbox Series S به نظر می رسد در بیشتر حراجی ها زیر 500 دلار به فروش می رسد.

خبرهای دیگر از بازی