خبر

 • تک بورد - سونی به دنبال ارتقاء رایگان نسل بعدی Horizon است ، اما این آخرین بار است

  سونی به دنبال ارتقاء رایگان نسل بعدی Horizon است ، اما این آخرین بار است
  14 روز و 19 ساعت قبل

  ارتقاء God of War ، Gran Turismo 7 و سایر بازیها از PS4 به PS5 10 دلار هزینه دارد.
  سونی هفته گذشته اعلام کرد که بازیکنان قادر خواهند بود هر نسخه از Horizon Forbidden West را از PS4 به PS5 به صورت رایگان ارتقا دهند ، اما این آخرین نسخه است انتشار شخص اول که شامل گزینه ای برای انجام این کار می شود.

  در پست 4 سپتامبر در PlayStation.Blog ، مدیر عامل پلی استیشن ، جیم رایان تأیید کرد که هر نسخه جدید cross-gen جدید در آینده به بازیکنان یک مسیر ارتقاء یافته نسل بعدی با قیمت 10 دلار ارائه می دهد. این شامل بازی بعدی God of War ، Gran Turismo 7 و هر بازی دیگری است که توسط سونی منتشر شده است و قرار است در هر دو سیستم ظاهر شود ، اما از غرب ممنوع معاف می شود.

  اکنون این هزینه

  ناشر مسیر برنامه های پیش سفارش را برای دنباله روبو دایناسورها که دو روز قبل اعلام شد تغییر داد. این کار به این دلیل انجام شد که هیچ راهی ، با پرداخت پولی یا غیر از این ، برای بازیکنان ارائه نکرده بود تا نسخه های PS4 بازی خالص بازی را به نسل فعلی ارتقا دهند. در عوض ، ساختار پیچیده قیمت گذاری از هر کسی که علاقه مند به داشتن Horizon Forbidden West در هر دو کنسول است ، می خواهد که از چندین نسخه لوکس و گرانقیمت استفاده کند ، حرکتی که با واکنش شدید طرفداران روبرو شده است.

  "کاملاً واضح است که رایان در پست 4 سپتامبر اعلام کرد که اثرات همه گیری جهانی ، غرب ممنوعه را فراتر از انتشار اولیه پیش بینی شده به تاخیر انداخته است. بازیکنانی که Horizon Forbidden West را از پلی استیشن 4 خریداری می کنند ، می توانند به صورت رایگان به نسخه پلی استیشن 5 ارتقاء دهند. ارتقاء نسل بعدی ، فهرستی که در آن زمان دنباله ای از توسعه دهنده گریلا را شامل می شد. حتی این اخبار این تصور را از بین می برد که عناوین اصلی پنجره های عرضه مانند Forbidden West و Gran Turismo منحصر به فرد PS5 خواهند بود ، همانطور که در ویترین اصلی سونی در PS5 نشان داده شد. در آن ویترین آمده بود که تمام فیلم های بازی نشان داده شده بر روی سخت افزار جدید ضبط شده است. تغییر کرد ، سونی برای ارتقاء بازی ها از PS4 به PS5 به روشی استاندارد برای بازیکنان توجه نکرده بود. Death Stranding: Director's Cut ، که قرار است اواخر این ماه منتشر شود ، به صاحبان هر نسخه از بازی اصلی اجازه می دهد تا به قیمت 10 دلار به نسخه PS5 ، از جمله تمام محتوای بریده شده کارگردان ، ارتقا دهند.

  در همین حال ، Ghost که اخیراً منتشر شده است of Tsushima: Director's Cut دارای مجموعه ای بسیار پیچیده از گزینه ها بود که صاحبان بازی اصلی آن را مجبور می کردند محتوای بریده کارگردان را بخرند ، یا 20 دلار برای PS4 یا 30 دلار برای PS5. (بازیکنانی که علاقه مند به توسعه جدید PS4 هستند ، در صورت تمایل می توانند بعداً با 10 دلار به PS5 ارتقا دهند.)

  اعلامیه های بعدی سونی از پلی استیشن فردا بعد از ظهر در نمایشگاه آنلاین PS5 خود انتظار می رود ، که ممکن است شامل به روز رسانی در God of War ، Gran Turismo یا سایر عناوین بین نسلی.

خبرهای دیگر از بازی