خبر

 • تک بورد - سونی به دنبال آزمایشگرهای بتا برای به روزرسانی بزرگ بعدی PS5 است

  سونی به دنبال آزمایشگرهای بتا برای به روزرسانی بزرگ بعدی PS5 است
  8 روز و 7 ساعت قبل

  اگر امتحان کردن ویژگی های جدید قبل از دیگران مورد علاقه شماست ، شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین برنامه بتا پلی استیشن 5 امروز افتتاح شد. به خاطر داشته باشید که باید نظرات خود را به سونی ارائه دهید. همچنین ممکن است مجبور باشید با اشکالات شکستن سیستم روبرو شوید ، اما هر وقت خواستید می توانید برگردید.

  روز پنجشنبه ، سونی از برنامه تست بتا برای نرم افزار سیستم PlayStation 5 آینده خود خبر داد. سونی در گذشته سیستم عامل های کنسول را برای آزمایش عمومی باز کرده است ، اما این اولین سیستم PS5 است. با این حال ، نسخه بتا بسته است ، بنابراین فقط افرادی که برای برنامه انتخاب شده اند می توانند نرم افزار را دریافت کنند.

  از امروز ، کسانی که علاقه مند هستند اولین کسی باشند که ویژگی های جدید PlayStation 5 را امتحان می کنند می توانند انتخاب کنند با استفاده از اعتبارنامه PSN در وب سایت ثبت نام برنامه Beta سونی. کاربران باید بالای 18 سال داشته باشند و بتا فقط برای افرادی که در ایالات متحده ، کانادا ، ژاپن ، انگلیس ، آلمان و فرانسه هستند قابل استفاده است. ثبت نام جایگذاری را تضمین نمی کند.

  سونی از طریق ایمیل با راهنمایی در مورد نحوه نصب نرم افزار سیستم با کاربران تماس می گیرد. کاربران انتخاب نشده به عنوان پتانسیل آزمون های آینده در صف انتخاب باقی می مانند. علاوه بر این ، هر کسی که می خواهد از آزمون خارج شود ، می تواند در هر زمان به آخرین ساخت پایدار برگردد. مانند هر سیستم عامل بتا ، ایده خوبی است که در صورت خراب شدن از کل سیستم خود پشتیبان تهیه کنید.

   https://techbord.com سونی به دنبال آزمایشگرهای بتا برای به روزرسانی بزرگ بعدی PS5 است

  سونی در طول دوره آزمایش انتظار بازخورد دارد اما به نحوه پردازش کاربران اشاره نکرد. این احتمالاً از طریق یک فرم وب خواهد بود ، اما این احتمال نیز وجود دارد که راهی برای ارائه گزارش مستقیم از طریق PS5 وجود داشته باشد.

  سازنده کنسول همچنین اشاره نکرد که چه ویژگی های جدیدی را انتظار دارد به روز رسانی آینده با این حال ، PS5 دارای بسیاری از پتانسیل های قفل شده سونی است که هنوز قابل اجرا نیست. اسلات M.2 SSD PS5 برای ذخیره سریع سریع بلافاصله به ذهن خطور می کند. سونی از زمان عرضه این ویژگی را قفل نگه داشته است ، اما مارک سرنی ، معمار ارشد PS5 قول داده است که پس از اینکه سونی برخی از OEM های SSD را برای تولید واحدهای سازگار ناخن زد ، آن را باز کند. . یک مسئله ای که با رابط کاربری PS5 داشته ام عملکرد دکمه PS است. با یک فشار طولانی شما را به صفحه اصلی می برد و با یک فشار کوتاه نوار وظیفه و کارتها را بالا می کشد. حتی بعد از بیش از دو ماه استفاده ، من هنوز به آن عادت ندارم و همه چیز به نظر من دست و پا چلفتی است.

  گمانه زنی ها و ادعاها ، سونی قول داد اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در آینده انتظار می رود منتشر کند طی هفته های آینده به روز کنید. اگر آزمایش به خوبی انجام شود ، انتشار پایدار باید اواخر امسال آماده شود.

  اعتبار تصویر: محسن وزیری

خبرهای دیگر از بازی