techbord.com سونی برنامه به روز شده PlayStation را به موقع برای PS5 منتشر می کند

اپلیکیشن های همراه PlayStation سونی در دوره فقط PS4 کمی متفاوت بودند ، اما اکنون نسخه جدید و زیبایی ارائه داده است که پیام ها ، گفتگوی صوتی ، اخبار ، فروشگاه PS و مدیریت بازی را در یک ترکیب می کند. محل. همچنین این ویژگی به برخی ویژگی های خاص PS5 اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد از راه دور بازی ها را راه اندازی کرده و حافظه کنسول خود را از تلفن های هوشمند iOS / Android خود مدیریت کنند.

مسلماً راحت است که بتوانید بازی های خود را هنگامی که قصد خرید مواد غذایی را ندارید ، مدیریت کنید ، از راه دور کنسول خود را با عنوان جدید یا به روزرسانی بارگیری کنید ، بنابراین در صورت آماده بودن آماده بازی است. مایکروسافت این قابلیت را در برنامه Xbox خود برای موبایل که اخیراً در نسخه آزمایشی سری X مشاهده کردیم ، تبلیغ کرد و سونی اکنون یک برنامه همراه به روز شده را ارائه داده است که عملکرد مشابهی را به دارندگان PlayStation 4 و 5 ارائه می دهد.

سونی برنامه PlayStation که برای آیفونها (iOS 12.2 و بالاتر) و Android (6.0 یا بالاتر) در دسترس است ، با طراحی جدیدی که ایجاد کرده است ، باعث بهبود مورد نیاز در زمینه تصاویر و نحوه ایجاد سازگاری آن با رابط کاربری نوسازی شده PS5 می شود. همچنین با آوردن چت ، مهمانی ، فروشگاه PS و بارگیری / مدیریت بازی های از راه دور در یک برنامه واحد ، چندین ویژگی مهم PlayStation را ساده می کند. در نتیجه ، برنامه مستقل PS Messages PS دیگر کار نمی کند و گپ ها و رشته های موجود کاربران به برنامه جدید منتقل می شوند.

 https://techbord.com سونی برنامه به روز شده PlayStation را به موقع برای PS5 منتشر می کند

همانند PS5 ، سونی تجربه فروشگاه PlayStation را در تلفن همراه خود ادغام کرده است برنامه ، به دارندگان PS4 و PS5 امکان مرور ، خرید و بارگیری از راه دور بازی ها / افزونه ها را مستقیماً در کنسول های خود می دهد. این برنامه همچنین امکان ورود از راه دور ، راه اندازی بازی ها و مدیریت فضای ذخیره سازی را برای کاربران PS5 فراهم می کند در صورت کمبود فضای ذخیره سازی در هنگام بارگیری سنگین. علاوه بر این ، یک برگه Explore وجود دارد تا کاربران را با اخبار رسمی PlayStation به روز نگه دارد.

هفته گذشته ، سونی در مورد ویژگی ضبط صدا برای کاربران PS4 / PS5 به عنوان بخشی از سیستم 8.00 ، موضع خود را روشن کرد به روزرسانی برای PS4 ، و با افشای برنامه جدید خود ، این شرکت می گوید که در حال گوش دادن و ارزیابی بازخورد کاربر برای تغییرات ایجاد شده در ویژگی Party در آن نسخه است.

سونی برنامه به روز شده PlayStation را به موقع برای PS5 منتشر می کند
gaming/سونی-برنامه-به-روز-شده-playstation-را-به-موقع-برای-ps5.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Verizon دسترسی 5G را به مشتریان پیش پرداخت با شروع از 75 دلار در ماه آغاز می کند
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.