خبر

 • تک بورد - سونی بدون اطلاع قبلی سرویس کلاسیک LittleBigPlanet را به اشتراک می گذارد

  سونی بدون اطلاع قبلی سرویس کلاسیک LittleBigPlanet را به اشتراک می گذارد
  2 روز و 11 ساعت قبل

  رمز و راز یک ساله بدون توضیح دلیل تعطیلی سرویس ، به پایان می رسد.
  پس از یک سال مشخص شده توسط هک های هدفمند و خرابی های نامشخص ، سرویس آنلاین چهار بازی LittleBigPlanet سونی - و مسلماً قلب مانترا "play.create.share" آنها - بیشتر نیست. سرویس های آنلاین در LittleBigPlanet Vita و سه گانه LittleBigPlanet برای PS3 که در توییتی در حساب رسمی خود در توییتر اعلام شده است ، بدون ذکر هشدار قبلی ، با استنا

  برای افراد ناآگاه ، LittleBigPlanet اصلی 2008 یک مفهوم گسترده آنلاین از ایجاد و به اشتراک گذاری سطح را معرفی کرد. سازندگان سری Media Molecule شامل ابزارهای ایجاد فوق العاده قوی بودند که به طرفداران اجازه می داد تا بازی پیمایش جانبی را به هر تعداد مفاهیم باورنکردنی تبدیل کنند ، و این پایه با گسترش سری از نسل PS3 به Vita و PS4 افزایش یافت.

  اما چالش های مربوط به آن جعبه ابزار ایجاد در نوامبر 2020 شروع شد هنگامی که چندین طرفدار در توییتر پست کردند که LBP.me-سایت اجتماعی این سری که به بازیکنان اجازه می دهد تقریباً در هر نسخه ای که در دسترس کاربران قرار دارد ، فهرست بندی کرده یا صف بندی کنند-دیگر کار نکرد. در همین حال ، ویژگی های اجتماعی در ورودی های قدیمی بازی با مشکلات مرتبط روبرو شدند.

  LittleBigTrouble

  سال بعد برای جامعه LBP سخت بود. در ماه مارس ، سونی سرورهای اصلی بازی را - که با LBP2 و 3 کار می کردند ، برداشت ، بنابراین کاربران می توانند سطوح بازی اصلی را بازی کنند ، در حالی که به طور همزمان هر سه بازی را برای حملات آنلاین باز می گذارند - آفلاین به دلیل "مسائل فنی". بسیاری از اعضای جامعه بر این باورند که این حمله ناشی از حملات مکرر DDOS یکی از طرفداران عصبانی بوده است ، هرچند تا کنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت چنین حادثه ای را بر عهده نگرفته است.

  از آن زمان ، هر دو ورودی PS3 و LittleBigPlanet Vita بارها مورد حمله قرار گرفته و منجر به تعطیلی های متعدد شده است که خدمات آنلاین را در بیشتر سال غیر قابل دسترس کرده است. بیانیه امروز اولین به روز رسانی تیم LittleBigPlanet در مورد وضعیت از ماه مه است. src = "https://techbord.com/picsbody/2109/5658-1.jpg" alt = "https://techbord.com سونی بدون اطلاع قبلی سرویس کلاسیک LittleBigPlanet به اشتراک می گذارد" srcset = "https://cdn.arstechnica.net/wp-content /uploads/2021/09/E_K5YbMXIAkuRGr-1-1280x728.jpg 2x "> بزرگنمایی/بیانیه رسمی حساب LittleBigPlanet توییتر در مورد تعطیلی سرورهای قدیمی پلت فرم آن.

  عدم شفافیت

  به دنبال کاغذ دیجیتال آنچه در LittleBigPlanet اتفاق افتاده است و چه زمانی آشفته است. هنگامی که LBP.me در ماه نوامبر سقوط کرد ، حساب اجتماعی LBP توییت کرد که هیچ برنامه ای برای تعطیلی سرورهای بازی ها وجود ندارد و این سایت برای تعمیر و نگهداری به سادگی آفلاین است. . توسعه دهنده فعلی سریال ، Sumo Digital ، در مورد آنچه در پشت صحنه اتفاق می افتد بسیار باز است. توییتر LBP بیانیه سونی را پس از حمله ماه مارس تکرار کرد و توضیح داد که تیم در حال بررسی برخی مسائل فنی است. این دستگاه در ماه آوریل پیگیری کرد و گفت که به روزرسانی های امنیتی علت دسترسی نامنظم اخیر آنلاین بوده است.

  سومین توییت در 21 مه تأیید کرد که تیم آگاه است که سرورهای LBP بار دیگر با مشکلات روبرو شده اند. یک روز بعد ، حساب اعلام کرد که سرورها به طور موقت آفلاین می شوند. تقریباً در همان زمان ، کاربران در Reddit و Twitter توییترهایی از صفحات اجتماعی هک شده در بازی ارسال کردند که حاوی پیام های ترانس هراسی بود.

  "به دلیل شدت حملات اخیر ، ما هیچ گزینه دیگری جز غیرفعال کردن موقت سرورهای بازی. ما این حملات را بی اهمیت نمی دانیم ، به ویژه هنگامی که آنها اعضای وفادار جامعه ما را هدف قرار می دهند. " همه توییت های حساب اجتماعی این سری که مربوط به هک های در حال انجام است از آن زمان تا اخبار امروز بدون هیچ گونه توضیح دیگری حذف شده است.

  در حال حاضر مشخص نیست که این رگبار DDOS کار یک نفر است که برخی از اعضای انجمن ادعا می کنند یا چند مورد احزاب پشت آن هستند هیچ کس توضیح نداده است که آیا این حملات منحصراً LittleBigPlanet اصلی را در مقابل LBP2 و 3 هدف قرار داده اند یا زمانی که سرورهای بازی Vita برای اولین بار بمباران شده اند. از Sony یا Sumo Digital ، که اخیراً Sackboy: A Big Adventure نسل دوم PS5 LBP را توسعه داده است. IGN حتی با بررسی های خود که به ماه آوریل برمی گردد ، به بررسی شرایط پشت هک ها پرداخته است. کمپین ها برای هر یک از ورودی های PS3 و Vita بازی هنوز می توانند آفلاین اجرا شوند ، اما هر گونه دسترسی به هر ویژگی اجتماعی یا فروشگاه بازی در حال حاضر قطع شده است. LBP توییتر تأیید کرده است که سرورهای نسل چندم LittleBigPlanet 3 پس از وصله جدید برای بازیکنان PS4 آنلاین شده است ، اگرچه بسیاری از اعضای جامعه از کد شبکه PS4 برای انتشار 2014 شکایت کرده اند-اولین مورد سومو پس از تصاحب این سریال از Media Molecule- بسیاری از سطوح ساخته شده توسط کاربر از بازی های قدیمی را خراب می کند.

  سونی امسال در زمینه خدمات آنلاین در سیستم عامل های قدیمی خود با مشکلات دیگری روبرو شده است. در آوریل ، این شرکت برنامه هایی را که اعلام کرده بود دسترسی به ویترین فروشگاه پلی استیشن را در ویتا و PS3 در کنار فروشگاه PSP اعلام می کند ، متوقف کرد. حتی سرپرست Sony Interactive Entertainment ، جیم رایان بیرون آمد و گفت: "واضح است که ما در اینجا تصمیم اشتباهی گرفتیم."

خبرهای دیگر از بازی