techbord.com سونی (امیدوارم) در هفته جاری قیمت PS5 را به صورت مستقیم پخش کند

چیزی که می توان منتظر آن بود: سونی این هفته یک جریان زنده اخیر و ویژه "PlayStation 5" را برگزار خواهد کرد. در آن انتظار می رود ضمن نمایش گیم پلی از عناوین معرفی شده ، قیمت و تاریخ عرضه PS5 را نیز اعلام کنند.

سونی این رویداد را به این صورت توصیف می کند: "یک نگاه دیگر به برخی از بازی های عالی که در هنگام راه اندازی PS5 ارائه می شوند (و فراتر از آن!)" این جریان چهارشنبه ، 16 سپتامبر ، ساعت 13 بعدازظهر PT / 4 بعدازظهر در Twitch و YouTube در دسترس خواهد بود.

هفته گذشته ، مایکروسافت اعلام کرد که Xbox Series X و Xbox Series S هر دو در تاریخ 10 نوامبر راه اندازی می شوند ، و به ترتیب 499 و 299 دلار هزینه داشتند. پیش خریدها از 22 سپتامبر آغاز می شود. انتظار می رود سونی در هر نقطه از اختلاف با مایکروسافت نبرد کند.

https://techbord.com سونی این هفته (امیدوارم) در جریان مستقیم قیمت PS5 را فاش کند

جمعه این شایعه را به وجود آورد که قیمت برنامه ریزی شده Sony برای PS5 برای مطابقت با ارزش Xbox کاهش یافته است. فراموش نکنیم که شکست آنها در انجام این کار در سال 2006 باعث محکومیت معرفی PS3 شد. تحلیلگران اکنون انتظار دارند کنسول Sony با Xbox Series X با قیمت 499 دلار مطابقت داشته باشد. در همین حال ، نسخه بدون دیسک می تواند 399 دلار به فروش برسد.

نسبت به قیمت مایکروسافت ، سونی می تواند یک مبارزه سخت را پشت سر بگذارد. انتظار می رود Xbox Series X از PS5 قدرتمندتر باشد ، اما کنسول سونی از قابلیت ذخیره سازی سریع سریع و چشمگیری برخوردار است. مایکروسافت Xbox Game Pass عالی را ارائه می دهد ، اما سونی ویژگی های انحصاری بیشتری دارد - جای تعجب نیست که آنها می خواهند آنها را در جریان مستقیم چهارشنبه نشان دهند. امیدوارم که با شنیدن قیمت آن ضربه را کم کنند.

سونی (امیدوارم) در هفته جاری قیمت PS5 را به صورت مستقیم پخش کند
gaming/سونی-امیدوارم-در-هفته-جاری-قیمت-ps5-را-به-صورت-مستقیم-پخش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.