خبر

 • تک بورد - سونی از کنترلرهای پلتفرم نسل بعدی VR خود در پلی استیشن 5 رونمایی می کند

  سونی از کنترلرهای پلتفرم نسل بعدی VR خود در پلی استیشن 5 رونمایی می کند
  26 روز و 3 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سونی در ماه فوریه تأیید کرد که در حال ساخت هدست واقعیت مجازی نسل بعدی برای پلی استیشن 5 است. اکنون ، این شرکت جزئیات مربوط به کنترلر VR جدید خود را به اشتراک می گذارد. برخلاف کنترل کننده حرکتی PlayStation Move موجود ، واحدهای جدید شکل کره سنتی تری به خود می گیرند که گزارش می شود آزادی بیشتری از گیمرها ارائه می دهد. همچنین گفته می شود که این کنترلر با در نظر گرفتن ارگونومی عالی سا

  Hideaki Nishino ، SVP برنامه ریزی و مدیریت سیستم عامل در Sony Interactive Entertainment ، گفت که کنترل کننده جدید در مورد مأموریت آنها برای دستیابی به احساس عمیق تر حضور و احساس غوطه وری قوی تر در تجارب واقعیت مجازی صحبت می کند.

  img src = "https://techbord.com/picsbody/2103/2507-1.jpg " alt = "https://techbord.com سونی از کنترلرهای سیستم عامل VR نسل بعدی خود در PlayStation 5 ">

  رونمایی می کند این ویژگی ها شامل محرک های سازگار (یک در هر کنترل کننده) است که هنگام فشار دادن ، فشار قابل لمس ، بازخورد لمسی بهینه شده برای فاکتور فرم ، تشخیص انگشت و ردیابی موقعیتی را ارائه می دهد. هر کنترل کننده همچنین یک چوب آنالوگ ، دکمه های اکشن ، یک دکمه گرفتن (مثلاً برای برداشتن اشیا-داخل بازی) و یک ماشه بسته بندی می کند.

  نیشینو گفت که نمونه های اولیه کنترلر VR جدید به پایان می رسند توسعه دهندگان به زودی اما هنگامی که ممکن است (یا هدست VR جدید) به بازار خرده فروشی برسند ، دیگر کوتاه مدت از اشتراک آنها متوقف شد. این بدان معناست که اگر تاکنون هیچ شانسی نداشته اید ، وقت کافی برای خم کردن PS5 دارید.

خبرهای دیگر از بازی