خبر

 • تک بورد - سونی از دارندگان پلی استیشن 5 می پرسد که آیا مایل به خرید PS5 دیگری هستند؟

  سونی از دارندگان پلی استیشن 5 می پرسد که آیا مایل به خرید PS5 دیگری هستند؟
  1 روز و 12 ساعت قبل

  WTF ؟! آیا از اینکه نتوانستید پلی استیشن 5 را پیدا کنید ناامید می شوید؟ سونی موج جدیدی از دعوت نامه های خرید را ارسال می کند که به مردم امکان می دهد کنسول آن را بدون قرعه کشی خرده فروشی آنلاین ذخیره نکنند ، که خوب است. همچنین این دعوت نامه ها را برای افرادی که قبلاً یک یا چند دستگاه PS5 خریده اند می فرستد ، که بد است.

  Wario64 ، که در گذشته بسیاری از نشت های بازی را پشت سر گذاشته و نشان می دهد ، در توئیتر خود اعلام کرد که چهارشنبه دعوت نامه خرید PS5 از طریق PS Direct را دریافت کرده اند ، با وجود اینکه یکی از این کنسول ها را قبلا خریداری کرده است.

  حتی اگر من از قبل PS5 دارم ، سونی چهارشنبه برای من دعوتنامه ای برای خرید کنسول PS Direct ارسال کرد. این بدان معناست که انتظار می رود در حدود ساعت 2 بعد از ظهر روز 23 ژوئن یک صف عمومی قرار گیرد. من نمی دانم سونی کجا لیست را جلب می کند بنابراین از pic.twitter.com/Ffmjl2mfYs نپرسید

  - Wario64 (@ Wario64) 21 ژوئن 2021

  بسیاری از دارندگان پلی استیشن 5 به Reddit مراجعه کردند ( متشکرم ، GamesRadar) برای گفتن اینکه آنها این دعوت ها را نیز دریافت کرده اند ، که به نظر می رسد سوابق افرادی را که قبلاً حداقل یکی از آنها را از طریق برنامه PlayStation Direct خریداری کرده اند ، نادیده می گیرد.

  بر خلاف سایت های خرده فروشی که مشتریان برای خرید تحت فشار هستند PS5 در اسرع وقت مبادا شخص دیگری به سبد خرید وی حمله کند ، سونی به دعوت کنندگان خوش شانس توصیه می کند که در فروشگاه گشت بزنند و لوازم جانبی مانند کنترلرها و بازی های اضافی DualSense را به سفارشات خود اضافه کنند. همچنین مشخص می کند که URL مورد نیاز برای خرید PS5 نباید توسط دیگران به اشتراک گذاشته شود یا مورد استفاده قرار گیرد ، قبل از زمان شروع به آن دسترسی داشته باشد یا در چندین دستگاه مورد استفاده قرار گیرد. در غیر این صورت ، گیرندگان می توانند از سیستم قفل شوند.

  https://techbord.com سونی از دارندگان PlayStation 5 می خواهد اگر آنها مایل به خرید PS5 دیگری هستند

  قیمت eBay PS5 در بسیاری از موارد به طنز بسیار بالا است

  اخباری که از دارندگان PS5 برای خرید دعوت شده است این کنسول برای کسانی که به این لیست پیوسته اند اما هرگز نامه الکترونیکی دریافت نکرده اند ، ناامید کننده خواهد بود و این امکان را برای آنها فراهم می کند که در eBay هزینه زیادی را پرداخت کنند.

  در ماه مه ، سونی گفت که تولید PS5 را افزایش می دهد " در تابستان و مطمئناً در نیمه دوم سال. " برعکس ، این بیانیه تنها چند روز پس از آن اعلام شد که انتظار می رود کمبودها در طول سال 2022 ادامه یابد.

خبرهای دیگر از بازی