خبر

 • تک بورد - سونی از اولین بروزرسانی بزرگ برای پلی استیشن 5 رونمایی کرد

  سونی از اولین بروزرسانی بزرگ برای پلی استیشن 5 رونمایی کرد
  24 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ این اولین بروزرسانی بزرگ پلی استیشن 5 از زمان عرضه در نوامبر است. بزرگترین ویژگی جدید پشتیبانی از درایو خارجی است (البته برای ذخیره سازی ، بازی نکردن). این باید یک به روزرسانی خوشایند برای کسانی باشد که با فضای ذخیره سازی دست و پنجه نرم می کنند. به طور کلی ، به نظر می رسد این به روزرسانی در جهت همکاری بیشتر بین گیمرهای PS4 و PS5 انجام شده است.

  پنج ماه پس از عرضه اولیه ، PlayStation 5 اولین به روزرسانی عمده خود را دریافت می کند. سونی جزئیات را در یک پست اخیر در وبلاگ شرح داد و شامل به روزرسانی های گزینه های ذخیره سازی و کنترل اجتماعی و شخصی سازی بیشتر است.

  احتمالاً جدیدترین ویژگی استقبال ، توانایی ذخیره بازی های PS5 در درایوهای USB خارجی است. پیش از این ، حافظه خارجی فقط برای بازی های PS4 قابل استفاده بود و عناوین جدیدتر PS5 برای استفاده از SSD داخلی لازم بود. سونی توصیه می کند بازی های PS5 را به جای بارگیری مجدد یا کپی از دیسک ، به درایوهای خارجی منتقل کنید. گفته شد ، این فقط برای ذخیره سازی هنگام بازی نیست. بازی های PS5 هنوز برای پخش آنها باید به SSD داخلی منتقل شوند.

  https://techbord.com سونی رونمایی می شود اولین بروزرسانی بزرگ برای PlayStation 5

  بروزرسانی جدید همچنین ویژگی های اجتماعی جدیدی را برای PS5 به ارمغان می آورد. هر دو بازیکن PS4 و PS5 می توانند در مهمانی ها از Share Play استفاده کنند. این به بازیکنان امکان می دهد صفحه نمایش خود را برای افراد مهمانی به اشتراک بگذارند یا حتی کسی بخواهد یک بازی را امتحان کند یا همان سطح را بازی کند.

  همچنین می توانید بازی های مشترک برای PS4 و PS5 را مشاهده کنید. کنسول های دارای گزینه مفید "" درخواست عضویت "برای سرعت بخشیدن به کارها.

  اولین بروزرسانی مهم نرم افزار سیستم برای PS5 فردا وارد می شود. درباره ذخیره سازی بازی های PS5 در فضای ذخیره سازی گسترده USB ، به اشتراک گذاری گیم پلی در کنسول های PS5 و PS4 و موارد دیگر بدانید: https://t.co/hYwb9B3d4E pic.twitter.com/Y2E9lgfKGQ

  - PlayStation (PlayStation) 13 آوریل ، 2021

  سونی گزینه های جدید "کنترل پیشرفته" و شخصی سازی را برای پخش کننده های PS5 اضافه کرده است. برخی از این گزینه ها شامل تنظیم بزرگنمایی صفحه ، جستجوی کتابخانه بازی شما و غیرفعال کردن یا اصلاح سریع حجم چت درون بازی خود و سایر بازیکنان در همان چت هستند. با فرض فعال بودن و پشتیبانی تنظیم کننده "به روزرسانی خودکار" ، بازی ها همچنین می توانند به طور خودکار به روزرسانی ها را بارگیری کنند. این باید مانع از اعلان های آزار دهنده به روزرسانی هنگام تلاش برای بازی سریع تطبیق شود.

  سرانجام ، برنامه PlayStation دارای چند ویژگی جدید است. این شرکت ابزارهای مفیدی مانند ذخیره بازی ها را به لیست خواسته های شما ، اعلان های دوستانه و توانایی تغییر وضعیت آنلاین شما اضافه کرده است. ویژگی های آینده شامل امکان پیوستن به جلسات چند نفره در PS5 از برنامه و مدیریت ذخیره سازی PS5 است.

  به روزرسانی جدید PS5 باید در 14 آوریل به صورت جهانی عرضه شود.

خبرهای دیگر از بازی