خبر

 • تک بورد - سه بازی کلاسیک Grand Theft Auto برای رایانه های شخصی و کنسول ها بازسازی می شوند

  سه بازی کلاسیک Grand Theft Auto برای رایانه های شخصی و کنسول ها بازسازی می شوند
  10 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Rockstar Games به افتخار بیستمین سالگرد آینده Grand Theft Auto III ، Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition را معرفی کرد. سه بسته بازی شامل نسخه های مدرن Grand Theft Auto III ، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas خواهد بود. راک استار گفت که این بازی ها از لحاظ گرافیکی و پیشرفت های گیم پلی مدرن و در عین حال ظاهر و ظاهر کلاسیک نسخه های اصلی ر

  Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition در پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، ایکس باکس وان ، سری ایکس باکس ، نینتندو سوییچ و لانچر Rockstar Games بر روی رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. به ما گفته شده است که در هفته های آینده جزئیات بیشتری فاش می شود.

  این سه گانه برای Android و iOS نیز در راه است ، اما این اتفاق تا نیمه اول سال 2022 رخ نخواهد داد. گفت.

  Grand Theft Auto III که در ژانر تعریف می شود در 22 اکتبر 2001 وارد شد و برای همیشه تصور ما از اینکه یک بازی جهان باز می تواند چگونه باشد را تغییر داد. با بیستمین سالگرد تنها دو هفته دیگر ، احتمالاً هر چه زودتر جزئیات قیمت و تاریخ دقیق عرضه را دریافت خواهیم کرد.

  Rockstar علاوه بر این ، نسخه های موجود این عناوین کلاسیک را از خرده فروشان دیجیتال حذف می کند. از هفته آینده شروع می شود مشخص نیست که چگونه این امر بر افرادی که قبلاً بازی ها را دارند تأثیر می گذارد - به عنوان مثال ، آیا نسخه های جدیدتر آنها ارتقاء تکمیلی خواهند داشت؟

  شایعات این سه گانه به تابستان گذشته برمی گردد و شامل ارجاعاتی به نسخه نیز می شود. برای Google Stadia ، اما در اطلاعیه امروز به آن اشاره نشده است. منابع در آن زمان ادعا می کردند که Rockstar همچنین علاقه مند به توسعه پورت های بازی مدرن مانند Red Dead Redemption است.

خبرهای دیگر از بازی