خبر

 • تک بورد - سلام بازی ها با کراس اوور Mass Effect بازیکنان No Man's Sky را شگفت زده می کنند

  سلام بازی ها با کراس اوور Mass Effect بازیکنان No Man's Sky را شگفت زده می کنند
  26 روز و 1 ساعت قبل

  تعجب! فصل دوم No Man \\ \'Sky Expeditions در حال انجام است و بازیکنان بین اجرای آخرین ماموریت و به موقع ساختن نسخه بازسازی Mass Effect که تقریباً در همان زمان پخش شده است ، درگیر هستند. بازیکنان نمی دانستند که یک سورپرایز کراس اوور بزرگ در راه است که بازیکنان امروز کشف آن را آغاز کردند.

  در ماه آوریل ، Hello Games حالت جدیدی از گیم پلی بازی No Man \ 'Sky را به نام Expeditions معرفی کرد. اولین اکسپدیشن که پیشگامان لقب گرفت ، به یک ستاره ستاره طلایی به مسافران پاداش داد تا به کارهای جالب و طراحی جدید کوله پشتی خود اضافه کنند. در اوایل این هفته ، مسافران آسمان No Man دومین سفر خود را با نام Beachhead آغاز کردند.

  https://techbord .com سلام بازی ها بازیکنان Sky's No Man را با کراس اوور Mass Effect غافلگیر کردند

  در روز جمعه ، بازیکنان تخم مرغ عید پاک را که به صورت افسانه ای SSV Normandy SR1 از Mass Effect پیچیده بود کشف کردند. فضای عمیق (فیلم بالا). کراس اوور ، که NMS از آن به عنوان "شکست جهانی مرز" یاد کرد ، یک اتفاق کاملاً غیرمنتظره بود که با هماهنگی EA و Bioware برگزار شد تا از انتشار نسخه Mass Effect Legendary Edition تجلیل کند.

  چه چیزی باعث شد کشف حتی جالب تر اینکه مسافران می توانند نرماندی را به ناوگان ناوچه خود اضافه کنند. نرماندی یک ناوچه کلاس S است که با نام منحصر به فرد "" نمونه اولیه Deep Scout "نامگذاری شده است. این امر از نتایج Mass Effect پیروی می کند زیرا آمار آن به لطف Mass Accelerator Cannon و Tantalus Drive به سمت جنگ و اکتشاف تمایل دارد.

  < p> https://techbord.com سلام بازیها شگفتی ساز هیچ بازیکن اسکای هیچ مردی با کراس اوور Mass Effect نیست

  هرچند انتظار نداشته باشید که نرماندی را تحویل بگیرید. همانند وکتور طلای آلفا از اولین اکسپدیشن ، نرماندی نیز باید با انجام کل ماموریت و دستیابی به تمام وصله هایی که به زمان ، صبر ، حل معما و کمی سنگ زنی نیاز دارد.

  اکسپدیشن پیشگامان یک سفر چهار هفته ای بود که من با حدود 4 روز وقت اضافی آن را گذراندم. Beachhead یک سفر دو هفته ای است و تقریباً نیمه تمام است. این در 31 مه به پایان می رسد. اگر عجله کنید ، هنوز هم می توانید قبل از موعد مقرر آن را خرد کنید.

خبرهای دیگر از بازی