خبر

 • تک بورد - سری جدید اپل تی وی+ جان استوارت: پیرمرد بر سر ابر فریاد می زند - اما به نقطه می رسد

  سری جدید اپل تی وی+ جان استوارت: پیرمرد بر سر ابر فریاد می زند - اما به نقطه می رسد
  7 روز و 10 ساعت قبل

  اخبار جعلی ، برش طناب در حال حاضر متفاوت از سال 2015 است. آخرین سری استوارت نیز همینطور است.
  در اولین گفتگوی جان استوارت با تماشاگران استودیوی Apple TV+ ، او یک ارسال کنجکاو را ارائه می دهد-در واقع ، این امر علیه نقطه ای از قرارداد میزبانی چند میلیون دلاری جدید اوست. او می گوید: "شما احتمالاً فقط به دنبال مشترک شدن کلیپ های" این اولین قسمت از مشکل با جان استوارت هستید ، به جای مشترک شدن در Ap

  اگر کسی بتواند در سرویس استریم جدید ظاهر شود و با هزینه اشتراک شوخی کند ، احتمالاً استوارت است. به اشتراک گذاری ویدئوهای آنلاین - و ما در مورد نوع متجاوز صحبت می کنیم ، که توسط طرفداران بارگذاری شده و آزادانه به اشتراک گذاشته می شود - تا حد زیادی به ردپای فرهنگی عظیم The Daily Show کمک کرد قبل از اینکه استوارت آن نمایش را در سال 2015 پشت سر بگذارد. و همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، چشم انداز تلویزیون به طرز چشمگیری تغییر کرده است. از آن زمان تغییر کرد این روزها ، همه بازیکنان اصلی چیزهایی را به دیوار پخش ویدئو می اندازند تا ببینند چه چیزی می چسبد (یا در مورد Quibi در سال گذشته ، چه چیزی مطلقاً نیست).

  بنابراین پس از شش سال "جعلی news "میزگرد ، تولید جدید استوارت و اپل چه راهی را طی می کند؟ شوخی فوق الذکر او ممکن است مجموعه ای را پیشنهاد کند که قرار است در کلیپ های کوچک به اشتراک گذاشته شود و مجدداً ترکیب شود ، اما The Problem با یک شیوه متفاوت متفاوت می آید: همدلی ، نه صدا ، و صبر ، نه پودر شدن. بدون شک می توانید برخی از برنامه های کاربردی زینگر را که برای تند زدن سریع در سرویس مانند TikTok ساخته شده اند ، بیرون بیاورید ، اما به نظر می رسد استوارت بیشتر در لذت بردن از 44 دقیقه کامل هر قسمت سرمایه گذاری کرده است. در نتیجه ، این مبتکر اخبار جعلی مدت زمان پخش سریال جدید خود را صرف نمایش "جعلی" از شهرت خود می کند ، انتظارات لعنت می شود.

  محفوظ سازی ملایم مکالمات شارژ

خبرهای دیگر از بازی