مدتی است که از Luna ، سرویس پخش بازی آمازون که تا ح">

خبر

 • تک بورد - سرویس پخش بازی Luna آمازون 3 دلار برای خانواده و ردیف رایگان با Prime اضافه می کند

  سرویس پخش بازی Luna آمازون 3 دلار برای خانواده و ردیف رایگان با Prime اضافه می کند
  13 روز و 9 ساعت قبل

  مشترکین پولی اکنون می توانند جلسات "Luna Cloud" را بچرخانند-دوستان به صورت رایگان به آن ملحق شوند.
  مدتی است که از Luna ، سرویس پخش بازی آمازون که تا حد زیادی شبیه Google Stadia ، Xbox Game Streaming است ، چیزهای مهمی نمی شنویم. و سایر روشهای مبتنی بر ابر برای پخش بازیهای ویدئویی از مزرعه سرور به صفحه دلخواه شما. امروز ، آمازون سکوت اخیر پخش خود را با چند روش جدید برای جذب بازیکنان بیشتر به Lu

  اولین حرکت شامل خدمات پرشمار Prime آمازون می شود ، که در نهایت در حال تبدیل شدن به راهی فوری ، رایگان با اشتراک شما برای پخش بازی های Luna است. از همین حالا ، پرداخت اعضای Prime می تواند وب سایت Luna را بارگیری کند یا برنامه Luna را بر روی هر دستگاه سازگار نصب کند ، یک گیم پد سازگار را همگام کند و به طور کلی چهار بازی ویدیویی بسیار محکم را بازی کند: Resident Evil 7 ، Metro Exodus ، Katamari Damacy Reroll و Monster Boy and the Cursed Kingdom.

  این دسترسی نیازی به ثبت نام در یک دوره آزمایشی رایگان Luna ندارد و هیچ یک از این بازی ها را پس از محدودیت خودسرانه ساعت ها یا پیشرفت در بازی متوقف نمی کند. اما یک مشکل وجود دارد: دسترسی اصلی به این چهار بازی در هفت روز ، در 15 سپتامبر به پایان می رسد - در آن زمان هر کسی که مایل به ادامه این چهار بازی باشد می تواند به طور رسمی در ردیف "Luna+" با 5.99 دلار در ماه ( با یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ، اگر هنوز یکی از آن ها را ادعا نکرده اید). حداقل قبل از 15 سپتامبر ، هیچگونه ثبت نام رسمی در Luna مورد نیاز نیست. کتابخانه بازی های قابل پخش: تا 95 ساعت در Luna+ از زمان مطبوعات ، که از نسبتاً جدید تا قدیمی قدیمی بسیار متغیر است. این هزینه با هزینه 14.99 دلار در ماه Xbox Game Streaming مطابقت دارد: 60 درصد کمتر و تقریبا 60 درصد بازی کمتر. اما چرا آمازون دسترسی طولانی مدت به Luna را به 129.99 دلار در سال به شمع Amazon Prime اضافه نمی کند و این سری از حلقه ها را از قبل رد نمی کند؟

  همانطور که در گذشته دیده بودیم ، آمازون دوست دارد خودسرانه بدهد ، سپس هدیه های مختلف Prime را بردارید. به طور خاص گیمرها احساس کرده اند که نیش به شکل گسترده ای در آنچه قبلا Twitch Prime بود و اکنون Prime Gaming نامیده می شود تغییر می کند. شاید این آزمایش هفت روزه طعنه ای به راههای بیشتر برای ارتباط Luna و Prime در آینده باشد ، یا شاید این یک آزمایش موقت باشد تا ببینید آیا پیشخوان های لوبیا آمازون فکر می کنند که هدایای Luna مربوط به Prime ارزش نگهداری دارد.

  تبلیغات

  Luna Family: تقریباً 2.99 دلار در ماه

  دومین حرکت بزرگ نرم افزاری و قیمت گذاری این شرکت در قالب Luna Family صورت می گیرد ، سطح جدیدی از دسترسی بازی که 2.99 دلار در ماه هزینه دارد و تمرکز بر کرایه E-for-all برای همه. و انتخاب بازی آن (به طور کامل در انتهای مقاله چاپ می شود) چندان هم نامناسب نیست. متناسب با برخی از سطوح که مخصوص ناشر است. Luna Family می تواند تنها اشتراک Luna شما باشد ، یا می توانید آن را به عنوان یک افزونه ارزان قیمت در بالای دیگر اشتراک های مجموعه بازی پرتاب کنید.

  35 بازی که فهرست اولیه Luna Family را تشکیل می دهد شامل مواردی است که مورد تحسین منتقدان Death قرار گرفته است. Squared ، Super Mega Baseball و Overcooked ، پلتفرم سه بعدی کاملاً قابل استفاده از SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom و مسابقه متوسط ​​گارفیلد کارت. همچنین بازیهای تأیید شده دیگری را برای کودکان دریافت خواهید کرد که بین بازیهایی با مقیاس کیفیت قرار می گیرند. با توجه به این که والدین ممکن است برای یک بازی ویدئویی دوستدار کودک با قیمت 30 دلار دست و پنجه نرم نکنند ، برآورد 36 دلار در سال برای 35 بازی Luna Family تأیید شده توسط آمازون قابل احترام است.

  آمازون با تأکید یک قدم جلوتر می رود دوستی با صفحه مشترک و همکاری برای بسیاری از بازی های Luna Family خود ، و زمینه فروش آن دارای یک جزء کمیاب مخصوص ابر است: یک بازی Luna Family را در دو دستگاه بارگیری کنید ، هر کدام از ابر پخش می شوند و آنها قادر خواهند بود بارگیری همان بازی تعاونی یا مقابل. برعکس اینکه هر بازیکن ، به عنوان مثال ، نمای اول شخص منحصر به فرد خود را بر روی صفحه نمایش خود نشان دهد ، بازخورد دقیقاً مشابهی را مشاهده می کند. اما اگر تا به حال کیت های بازی دو صفحه ای برای مجموعه هایی مانند Street Fighter دیده اید و می خواهید با دو تبلت و غذای گارفیلد کارت یکسان ، تجربه یکسانی را برای فرزندان خود به ارمغان بیاورید ، آنجا بروید.

  Luna Couch به عنوان یک مسیر رایگان برای اشتراک گذاری ، بعلاوه: Ubisoft+، ردیف "یکپارچهسازی با سیستمعامل"

  صحبت از قابلیت های صفحه مشترک: اگر از مشترکین Luna در هر یک از سطوح آن هستید و می خواهید برای میزبانی فکس تعاونی نیمکت ، حتی با دوستان غیر پرداخت کننده ، ویژگی جدید Luna Couch برای شما مناسب است. یک بازی سازگار بارگیری کنید ، سپس یک پیوند "Luna Couch" ایجاد کنید و آن را به صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید ، خواه آنها در این نزدیکی زندگی می کنند یا دور ، دور. هرکسی می تواند به صورت رایگان ، بدون پرداخت یا حساب Luna ملحق شود - هر چند نحوه اشتراک گذاری بین المللی دقیقاً مشخص نیست.

  تبلیغات

  اگر دوست شما پیوند شما را در مرورگر وب یا برنامه سازگار خود بارگذاری کند ، آنها باید بلافاصله یکی از کنترلرهای بازی را در اختیار خواهید گرفت. این به این دلیل است که دوباره همه شما به یک سرور ابری متصل می شوید ، بنابراین می تواند جلسه بازی سرور سرور را به طور مساوی برای همه ارسال کند. آمازون هنوز به طور دقیق مشخص نکرده است که تعداد اسلات Luna Couch در یک بازی واحد چگونه می تواند پشتیبانی کند یا اینکه هر یک از بازیکنان آن می توانند به طور خودسرانه اسلات کنترل را در اختیار بگیرند (به عنوان مثال ، من در یک شکاف ، یک دوست و همسرشان در شکاف دوم و یک دوست دیگر توسط خود او در سوم). که به مردم اجازه می دهد نمونه های ابری را بچرخانند و چند نفره "آنلاین" را در بازی هایی که هرگز به طور رسمی از چنین ویژگی پشتیبانی نمی کنند ، بازی کنند. به نظر نمی رسد که Luna Couch به این شیوه "جهانی" کار کند ، بنابراین یا یک بازی Luna به طور رسمی از Luna Couch پشتیبانی می کند ، یا نه - و ما هنوز نمی توانیم بگوییم که آیا ارائه آن از پذیرش GGPO سایر خدمات DIY فراتر می رود یا خیر. در هر صورت ، هیچ سرویس رسمی و پولی بازی ابری در حال حاضر گزینه ای مشابه "من مشترک می شوم ، شما بصورت رایگان به جلسه من می پیوندید" ندارد ، به این معنی که آمازون در این دور از مبارزه با بازی ابری در یک سرویس به خوبی برنده شده است.

  اخبار امروز همچنین شامل افزایش تعداد بازی هایی است که به عنوان بخشی از کانال Luna's Ubisoft+ در دسترس قرار گرفته است ، که در آن لحظه بازی های جدید کاملاً جدیدی که در کنسول های دیگر عرضه می شوند ، شامل می شود. این یعنی Far Cry 6 و Riders Republic این پاییز. در نتیجه ، آمازون قیمت این ردیف را به 17.99 دلار در ماه افزایش می دهد ، از 14.99 دلار فعلی در ماه ؛ اگر می خواهید قیمت قدیمی را حفظ کنید ، قبل از 30 سپتامبر اشتراک را شروع کرده و آن را حفظ کنید. و آمازون اشاره کرده است که یک لایه "یکپارچهسازی با سیستمعامل" Luna که در آینده خواهد آمد ، متشکل از بازیهای SNK ، Atari و دیگر ناشران کلاسیک است. با این حال ، این شرکت هنوز قیمت ، تاریخ راه اندازی یا کتابخانه کامل را تأیید نکرده است.

  اما مشکل دائمی سرویس بازی از طریق ابر ، محیط اتصال شما است. آیا نزدیک به مجموعه سرورهای سرویس خاصی زندگی می کنید؟ آیا می توانید روی یک جعبه جریان سخت سیم بازی کنید؟ آیا می توانید هرگونه تاخیر را تحمل کنید؟ و محدوده پهنای باند شما چقدر است؟ اما شرکت های بازی سازی همچنان با گزینه های پخش رقابتی روزافزون و در شرایط کمبود تراشه-که کنسول های جدید فروخته می شوند و بارگیری بازی های معمولی برای همیشه طول می کشد-این بدترین گزینه های پشتیبان برای بازی های سریع و مقرون به صرفه نیستند.

  انتخاب بازیهای Luna Family

  (هر بازی که به صورت برجسته درج شده است با Luna Couch سازگار است.)

  Beach Buggy Racing 2: Hot Wheels Edition < strong> Bee Simulator سازنده پل ساختمان سازه های پورتال نیز احساساتی دارند! Death Squared DreamWorks Dragons: Dawn of New Riders El Hijo - A Wild West Tale Garfield Kart - Furious Racing Giana Sisters: Twisted Dreams Melbits World Momonga Pinball Adventures Monster Truck Championship: Rebel Hunter Edition Overcooked! PictoQuest Pile Up! جعبه به جعبه Race the Sun Skelittle: A Giant Party بازیهای تابستانی را صاف می کند تنیس جام جهانی پاس مار را صاف می کند Space Otter Charlie Sparklite Spirit of the North Spitlings SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated Summer Paws Super Kickers League Ultimate < strong> Super Mega Baseball: Extra Innings The Adventure Pals Tracks - Toybox Edition Transformers: Battlegrounds Trollhunters: Defenders of Arcadia زمین بازی Tumblestone Urban Trial Wandersong Yono and the Elephants Elepants

  توجه: Ars Technica ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، خسارت فروش را دریافت کند.

  لیست تصویر توسط آمازون

خبرهای دیگر از بازی