خبر

 • تک بورد - سرویس بازی Cloud GeForce Now اکنون به عنوان یک برنامه وب برای iPhone و iPad در دسترس است

  سرویس بازی Cloud GeForce Now اکنون به عنوان یک برنامه وب برای iPhone و iPad در دسترس است
  چند ثانیه قبل

  گوشه و کنار: فروشگاه App هنوز محلی خصمانه برای سیستم عامل های بازی ابری است ، اما به نظر می رسد اوضاع روند مثبتی دارد. GeForce Now انویدیا اکنون از طریق Safari در iOS قابل دسترسی است و مدتها پیش از آنکه xCloud مایکروسافت در آنجا نیز در دسترس باشد وجود دارد.

  شایعاتی مبنی بر اینکه انویدیا روی یک کلاینت مرورگر GeForce Now کار می کند ، وجود داشت که به بازیکنان Fortnite امکان می دهد بازی را در دستگاه های iOS تجربه کنند و به Epic این فرصت را می دهد که به طور کامل App Store را دور بزند.

  امروز ، انویدیا اعلام کرد که به سایر ارائه دهندگان بازی های ابری مانند مایکروسافت و آمازون در مسیر برنامه وب پیوست تا از دستورالعمل های سختگیرانه اپل در فروشگاه App جلوگیری کند که به نظر می رسد به عنوان سلاحی برای استفاده در برابر رقبا در مقابل محافظت از کاربران باشد.

  و این کم توجهی نیست. نحوه اجرای توصیف سابق App Store در شهادت کمیته فرعی ضد انحصاری مجلس این است که به این نتیجه رسیده است که برای جلوگیری از سو companiesاستفاده شرکتهایی مانند اپل از موقعیت مسلط خود در برخی از بازارها و همچنین اعمال رفتارهای ترجیحی برای آنها ، تغییرات بزرگی لازم است. خدمات شخصی.

  https://techbord.com GeForce اکنون سرویس بازی ابری به عنوان یک برنامه وب برای iPhone در دسترس است و iPad

  GeForce Now در حال حاضر به صورت بتا برای Safari در iPhone و iPad راه اندازی شده است ، با پشتیبانی از گیم پد و دسترسی به کتابخانه در حال رشد بیش از 750 بازی رایانه ای ، کامل می شود. و بله ، این شامل Cyberpunk 2077 مورد انتظار ، ردیابی اشعه و همه موارد خواهد بود ، هر زمان که CD Project Red تصمیم گرفت آن را از روی ما باز کند - از زمان نوشتن این تاریخ 10 دسامبر است.

  انویدیا می گوید همچنین در تلاش است تا سرویس GeForce Now را به GOG متصل کند و بازیهای بیشتری از کتابخانه آنها مانند The Witcher 3: Wild Hunt را شامل شود. در ماه اوت ، این شرکت GeForce Now را برای سیستم عامل های Chromebook در بتا راه اندازی کرد و پس از دیدن بیش از 10 درصد از 5 میلیون عضو فعال ، در تلاش است تا آن را به Chrome در Linux ، Windows ، Mac و Android وارد کند اوایل سال 2021.

  برای کسانی که می خواهید از کنترلر Razer Kishi با GeForce Now در iOS استفاده کنید ، خوش شانس هستید - انویدیا می گوید نه تنها کار می کند ، بلکه به عنوان یک پیشنهاد نیز ارائه می شود انتخاب و اگر تست داخلی به خوبی می رود، Fortnite باید از آمدن به iOS صفری به زودی. اگر ساعت ها بازی را ادامه دهید ، هنوز مجبورید ماهانه 4.99 دلار یا به مدت شش ماه 24.99 دلار به Nvidia بپردازید ، در غیر اینصورت به جلسات یک ساعته منتظر می مانید و در صف انتظار دستگاه های از راه دور قرار می گیرید.

خبرهای دیگر از بازی