خبر

 • تک بورد - سرقت های سپتامبر: بازی های رایگان این ماه

  سرقت های سپتامبر: بازی های رایگان این ماه
  16 روز و 18 ساعت قبل

  این را بارگیری کنید: همیشه بازی های رایگان در بازارهای مختلف آنلاین یافت می شود. تعدادی زیادی برای انتخاب وجود دارد ، از عناوین اصلی استودیو گرفته تا کسی که در گاراژ خود چیزی بسازد. این لیست نمونه کوچکی از آن بازی ها و پیوندها برای یافتن موارد بیشتر است. از این پیشنهادات استفاده کنید تا چیز جدیدی را برای امتحان کردن در اوقات فراغت خود بیابید ، هر ماه تعداد بیشتری از آنها ارائه می شود!

  اعتبار تصویر: Axvill

  Epic Games

  فروشگاه Epic Games میزبان بسیاری از بازی های رایگان است که حداقل باید مورد بررسی قرار گیرد. نام های خانگی مانند Fortnite و Rocket League وجود دارد ، اما همچنین یک یا دو بازی مداوم در حال تغییر است که اگر در زمان حضور آنها در کانون توجه قرار گیرد ، آنها را به صورت رایگان ارائه می دهند.

  برای مطالبه این پیشنهادات ، به بخش رایگان صفحه فروشگاه و طوری پیش بروید که گویی خرید معمولی انجام می دهید. هنگامی که عنوان مورد ادعا قرار گرفت ، این شما هستید که برای همیشه نگه دارید. علاوه بر فرود آمیزه های درخشان بر روی دشمنان ، تأکید زیادی بر حرکت سریع و حفظ شتاب وجود دارد. عمل پویا است ، همه چیز را دیوانه وار و سرگرم کننده نگه می دارد! این برنامه دارای همکاری محلی و آنلاین است ، بنابراین این لیست را به دوستان خود نشان دهید تا لذت بیشتری را به ارمغان بیاورید.

  Tharsis - رایگان تا 23 سپتامبر

  در Tharsis ، شما مشغول فضا هستید بقا و گیم پلی استراتژی در اولین ماموریت سرنشین دار زمین به مریخ. خدمه خود را زنده نگه دارید و تعداد زیادی تاس بریزید تا شجاعت سفر و محیط سخت سیاره سرخ را داشته باشید.

  فرارکنندگان - آزاد از 23 تا 30 سپتامبر

  اوه ، نه " در زندان هستید و باید بیرون بیایید! این بازی اکشن و ماجراجویی را با برخی از عناصر بازی های ماجراجویی اشاره و کلیک ترکیب می کند. علاوه بر این ، دارای یک ارائه رنگارنگ است که یادآور بازی های دستی قدیمی است. خلاقانه راههای خارج از زندان را در The Escapists بیابید.

  Steam

  Steam در فروشگاه خود بخشی برای رایگان دارد و روزانه با بازی های جدید به روز می شود. اگرچه بسیاری از آنها ارزش نگاه کردن ندارند ، اما جواهرات زیادی یافت می شود. اگر موفق شدید چیزی را که دوست دارید پیدا کنید ، طوری رفتار کنید که انگار قصد خرید آن را دارید. برخلاف فروشگاه Epic ، می توانید از پرداخت در Steam صرف نظر کنید.

  Ruins of Albion-رایگان برای بازی در Steam

  Ruins of Albion یک بازی رایگان جدید است غیغری این یک ارائه زیبا و پر جنب و جوش کم پلی همراه با گیم پلی سریع و ساده دارد. هر زندگی مجموعه جدیدی از سطوح تصادفی تولید شده با ارتقاء احتمالی متفاوت است تا بتوانید یک شخصیت قدرتمند را با هم ترکیب کنید. به احتمال زیاد طول عمر برخی دیگر از بازیگران سنگین در این سبک کم است اما همچنان یک بازی لذت بخش است.

  مجموعه فضایی بی پایان- رایگان با ثبت نام در Games2Gether

  فضای بی پایان علمی است بازی استراتژی fi که در آن شما فضاپیماها را کنترل می کنید در حالی که آنها برای اسرار و منابع باقی مانده از تمدن باستانی به نام بی پایان می جنگند. این بازی از طریق تبلیغاتی که شامل پیوند دادن حساب Steam شما به پلت فرم دیگر است ، در دسترس است.

  به صفحه Games2Gether بروید و مراحل سریع ثبت نام را طی کنید. پس از انجام این کار ، از شما خواسته می شود که به حساب Steam خود پیوند دهید. سپس ، پاداش های خود را بررسی کنید (نماد کنونی ، سمت راست بالای صفحه G2G) ، و یک کد برای فضای بی پایان و DLC آن وجود خواهد داشت.

  Prime Gaming

  این بخش همه با عضویت در Amazon Prime پاداش دریافت می کنید. این بدان معناست که Prime Gaming از نظر فنی رایگان نیست ، اما با برجسته شدن Amazon Prime ، به احتمال زیاد چیزهای خوبی در حال حاضر برای آنها پرداخت شده است ، درست زیر بینی شما نشسته اند که شما حتی نمی دانید.

  سر به Prime Gaming و ادعای بازی هایی که می خواهید به کتابخانه خود در برنامه Amazon Games اضافه کنید ، کلیک کنید.

  Knockout City - کد رایگان نسخه اصلی تا 30 سپتامبر

  برخلاف در ترکیب دیگر Prime Gaming ، هنگامی که این یکی را ادعا می کنید ، به شما کد می دهد تا از EA Origin استفاده کنید. مستقیماً زیر کد ذکر شده لیستی از دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه انجام بازی وجود دارد.

  https://techbord. com سپتامبر می دزدد: بازی های رایگان این ماه

  بازی حذفی یک بازی است که شما در آن بازی dodgeball انجام می دهید ، با این تفاوت که این روش فوق العاده و مسخره ای است که ممکن است ورزش در آن انجام دهد سر بچه در این رقابت سریع به هوا بپردازید و گویهای لاستیکی با قدرت انرژی را به سمت مخالفان خود بیاورید.

  ابزارها! - رایگان تا اول اکتبر

  Tools Up یک فرض ساده را ارائه می دهد - آپارتمانهای مشتریان خود را تعمیر کنید. این یکی یک بازی تعاملی مزخرف است که در آن نیمی از سرگرمی اشتباهاتی است که در رسیدن به اهداف بسیار ساده خود انجام می دهید. اگر تا به حال خواسته اید نیمکت را روی دوستان خود بیندازید ، اما از کشیدن آنها به بیمارستان متنفرید ، باید ابزارها را بررسی کنید!

  سام و مکس در جاده - رایگان تا اول اکتبر

  شخصیت های اصلی سام و مکس ، به ترتیب سگ و خرگوش ، کارآگاهان مستقل هستند. در این ماجراجویی ، مکان ساسکوچ گم شده کارناوال محلی را مشخص می کنید. این سفر با کلیک و کلیک ، مملو از کارهای عجیب و غریب کارتونی و مجموعه های خنده دار است. اکنون ادعا کنید که این کپسول زمان کمدی اواخر دهه 90 را تجربه می کنید.

  عامل پازل - رایگان تا اول اکتبر

  از بازی های Telltale ، Puzzle Agent در اطراف نماینده فدرال مستقر است تحقیق در مورد کارخانه پاک کن در یک شهر کوچک برفی معماها و جهان به سبک ساده ای مانند کمیک استریپ های روزنامه انجام می شوند و به نظر می رسد لحن کمدی بازی همان کمیک ها را تقلید می کند.

  Candleman: The Complete Journey - رایگان تا اول اکتبر

  در این عنوان مستقل جذاب ، بازیکنان به عنوان یک شمع کوچک شجاعانه دنیای تاریک ، سورئال و تا حدودی وحشتناک را به نمایش می گذارند. از شعله بالای سر خود برای دستکاری نور در محیط و سکوی روی قطعات زیبا که نور آشکار می کند استفاده کنید.

  Unmemory - رایگان تا اول اکتبر

  شما نمی بینید بسیاری از ماجراهای مبتنی بر متن در دوران مدرن ، اما Unmemory در اینجا است که این روند را کنار می گذارد. این رمز و راز با پازل های تعاملی کوچک آمیخته شده است ، و آن متون و پازل های درون یک تریلر نوآر بر اساس کشف قتل یک زن دزد حک می کند.

  فایل های مخفی 2: Puritas Cordis - رایگان تا اول اکتبر

  Secret Files 2: Puritas Cordis عاقبت یکی از بازی های رایگان ماه گذشته با Prime، Secret Files: Tunguska است. این بازی بیشتر شبیه هم است. ماجراجویی اشاره و کلیک شخصیت شما را در مکان نامناسب و در زمان نامناسب مشاهده می کند و شاهد قتل است. این طرح باز می شود و شما را در مرکز یک توطئه جهانی قرار می دهد.

  GOG

  GOG به اندازه برخی از این پلتفرم های دیگر حجم پیشنهادی ندارد ، اما برخی از عناوین با کیفیت در لیست ثابت بازی های رایگان آنها قرار دارد. آن را بررسی کنید و برخی از آنها را به مجموعه خود اضافه کنید.

  The Witcher 1: Enhanced Edition - رایگان با بارگیری GOG Galaxy

  بعید است اگر این لیست را می خوانید شما نام The Witcher 3 را نشنیده اید ، یک RPG جهان باز تحسین برانگیز از 2015. خوب ، این پیشنهاد برای نسخه ای لمس شده از نسخه اصلی The Witcher است ، بازی که کل مجموعه را آغاز کرد.

  کلاینت رومیزی GOG Galaxy را بارگیری کرده و وارد سیستم شوید ، یا در صورت نداشتن یک حساب ایجاد کنید. پس از آن ، اولین چیزی که می بینید باید صفحه اصلی باشد ، جایی که می توانید The Witcher را بگیرید.

  Itch.io

  فروشگاه Itch.io محل استقرار مستقل از بازی های مستقل بسیاری از آنها توسط علاقه مندان و دانش آموزان ساخته شده اند ، و فاقد جلوه و بودجه حتی کوچکترین بازی مستقل هستند. با این حال ، این مانع از تفریح ​​با آنها نمی شود! همیشه مجموعه ای از بازی ها با تخفیف تا راه رایگان در صفحه فروش آنها وجود دارد. عناوین با سرعت خاص خود می چرخند ، بنابراین هر چند وقت یکبار بررسی کنید که آیا این در کوچه شماست. لیست زیر ده محبوب ترین بازی رایگان فعلی است که بر اساس معیارهای فروشگاه انجام می شود.

  برای مطالبه این پیشنهادات رایگان ، روی کارت بازی در فروشگاه Itch.io کلیک کنید. به محض اینکه شما را به صفحه بازی برد ، می توانید آن را بارگیری کرده و نکته دیگری را نیز بگذارید. در صورت داشتن امکانات ، حمایت از این توسعه دهندگان را فراموش نکنید.

  Ryza Roads Last Train to Tranz -Central Evolutionustry Avalon Finding Colors دوره اصلی - The Retro Cut The Season Nightmare on North Sentinal ROOM.EXE Delta Squared

خبرهای دیگر از بازی