techbord.com سرانجام RPG Biomutant پس از آخرالزمانی kung-fu RPG قرار است امسال راه اندازی شود

چیزی که باید منتظر آن بود: یکی از عجیب ترین RPG های آینده ، Biomutant ، به چندین مورد از "انتظارات بیشترین بازی" سالانه راه یافته است ، اما به دلیل تأخیرهای مکرر ، ما هرگز این لذت را نداشته ایم از پوشش مناسب آن اگرچه ممکن است سرانجام امسال تغییر کند: ناشر بازی ، THQ Nordic ، غیر مستقیم پنجره انتشار جدید Biomutant را تأیید کرده است.

این اطلاعات به لطف مصاحبه GamesIndustry.biz با مدیر عامل THQ Nordic ، Klemens Kreuzer ظاهر شد. به گفته رسانه ، Biomutant "انتشار بسیار مهمی" برای ناشر است و قرار است در این سه ماه منتشر شود.

این اخبار دلگرم کننده است ، به ویژه با توجه به مطلق بودن سکوت رادیویی که از سازندگان بازی دیده ایم ، آزمایش 101. این تیم سال گذشته یک تریلر جدید جالب از گیم پلی بازی منتشر کرد ، اما در مورد برنامه های انتشار Biomutant در مدت زمان بسیار طولانی چیزی نگفته است (این بازی برای اولین بار در Gamescom در سال 2017 رونمایی شد).

اگر ادعای کروزر دقیق باشد و تأخیر دیگری رخ ندهد ، احتمالاً مطمئن است که آزمایش 101 این سکوت را در این ماه شکسته است یا ماه آینده - اگر آنها خیلی بیشتر منتظر بمانند ، به راه انداختن یک کمپین بازاریابی مناسب مشکلی نخواهد بود.

اگر از خود می پرسید Biomutant روی زمین چیست ، در اینجا یک شکست سریع است : این یک RPG عظیم و جهان باز با تأکید بر اکتشاف ، جنگ ترکیبی و جهش ها است. سیستم اصلی مبارزه به بازیکنان این امکان را می دهد تا بازی اسلحه را با حملات آکروباتیک مخلوط کنند ، اما شما می توانید با پرتاب کردن توانایی های مختلف جهش یافته ، مانند پنجه های مانتیس ، دم های خاردار ، تلکینز ، لویویت و موارد دیگر ، چیزها را با یکدیگر مخلوط کنید.

بازی دارای پایه هایی برای سوار شدن (یا پرواز) ، کارفرمایان غول پیکر برای به خدمت گرفتن (همانطور که در گیم پلی بالا می بینید) ، و یک سیستم ساخت عمیق که به شما امکان می دهد هر اسلحه ای را که می خواهید درست و سفارشی کنید: هفت تیر ، تفنگ ، تفنگ ساچمه ای و طیف گسترده ای از سلاح های یک و دو دست غوغا در اختیار شماست.

ما در اینجا توجه را به Biomutant جلب می کنیم زیرا این چیزی نیست که قبلاً دیده باشیم و با توجه به تصاویر و گیم پلی منتشر شده تا کنون ، به نظر می رسد که در کامپیوتر بسیار زیبا و زیبا باشد. تا زمانی که کاملاً بهینه شده باشد ، شاید حتی بتواند به برخی از پوشش ها و معیارهای آینده ما راه یابد - فقط زمان مشخص خواهد شد.

سرانجام RPG Biomutant پس از آخرالزمانی kung-fu RPG قرار است امسال راه اندازی شود
gaming/سرانجام-rpg-biomutant-پس-از-آخرالزمانی-kung-fu-rpg-قرار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ترفند تازه کشف شده iOS 14 باعث می شود برنامه ها مجدداً مرتب شوند
techbord.com انویدیا با قیمت 329 دلار RTX 3060 با قابلیت دسترسی مشکوک وارد بازار می شود
techbord.com هدف مشارکت اپل را گسترش می دهد ، فروشگاه های کوچک فروشگاه ها را باز می کند
techbord.com شایعات: سامسونگ امسال یک لپ تاپ مجهز به اگزینوس با گرافیک Radeon روانه بازار می کند
techbord.com جوبی اولین فیلم در پرواز از هواپیمای الکتریکی VTOL خود را نشان می دهد
techbord.com ورایزون از هر شرکت مخابراتی دیگری که در آخرین حراج طیف FCC 5G ترکیب شده بود ، پیشی گرفت
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.