techbord.com سایبرپانک 2077 طلا شده است

چه اتفاقی افتاده؟ پس از دو تاخیر و سالها پیشرفت ، Cyberpunk 2077 سرانجام در گوشه و کنار قرار گرفت: طی چند هفته کوتاه ، بازیکنان در این RPG علمی-تخیلی منتظر CD Projekt Red در خیابان های شهر شبانه قدم می زنند. امروز ، این بازی رسماً "طلایی شده" است ، به این معنی که محتوای آن کامل است ، بیشتر جلا خورده و آماده ارسال روی دیسک ها است.

متأسفانه برای کارگران CD Projekt Red ، رسیدن به این مرحله آسان نبوده است. همانطور که هفته گذشته گزارش کردیم ، توسعه دهندگان Cyberpunk 2077 در حال حاضر یک دوره بحران اجباری را تجربه می کنند. آنها باید پنج روز کاری کامل و سپس یک روز آخر هفته در هفته کار کنند.

بر خلاف بسیاری از استودیوهای ایالات متحده ، CD Projekt Red مستقر در لهستان برای این ساعات اضافی به طور مناسب به کارمندان خود حقوق می دهد ، بنابراین حداقل آنها هستند برای تلاش اضافی به خوبی جبران می شود.

Cyberpunk 2077 طلا شده است! you 19 نوامبر در شهر شب می بینیم! pic.twitter.com/s6U266Y1fp

- Cyberpunk 2077 (CyberpunkGame) 5 اکتبر 2020

با این وجود ، غرامت را کنار می گذارد ، این ابتکار جدید بر خلاف ادعاهای قبلی CD Projekt Red است که ادعا نمی کند سیاست بحران اجباری برای توسعه 2077. به نظر می رسد حتی با دو تاخیر در کمربند آن ، باز هم دامنه بازی بسیار گسترده است تا بتواند تاریخ انتشار هدفمند خود را در تاریخ 19 نوامبر بدون برخی از وقت های اضافه در آخرین لحظه تجربه کند.

با توجه به نکته مثبت تر ، Cyberpunk 2077 طلا می شود خبر بسیار خوبی برای گیمرها است. این بدان معناست که این عنوان مطمئناً برای بار سوم به تأخیر نمی افتد و بازرسان احتمالاً می توانند خیلی زود دست آن را بگیرند.

Cyberpunk 2077 قرار است در رایانه های شخصی ، Xbox One و PlayStation راه اندازی شود 4 نوامبر 19 می آید. تا زمانی که یک نسخه از Cyberpunk 2077 را در دستگاه های فعلی بگیرید ، یک نسخه نسل بعدی رایگان نیز دریافت خواهید کرد که با پخش پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X قابل پخش است.

سایبرپانک 2077 طلا شده است
gaming/سایبرپانک-2077-طلا-شده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.