خبر

 • تک بورد - سازندگان تقلب ساز از هدف اتوماتیک بینایی رایانه ای استفاده می کنند که روی

  سازندگان تقلب ساز از هدف اتوماتیک بینایی رایانه ای استفاده می کنند که روی "هر بازی" کار می کند
  13 روز و 19 ساعت قبل

  کارتهای ضبط ، سخت افزار ورودی و یادگیری ماشینی باعث خاموش شدن در سطح سیستم می شود.
  وقتی صحبت از موش و موش در مورد توقف تقلب در بازی های آنلاین می شود ، اقدامات ضد تقلب اغلب تا حدی به فناوری اطمینان می دهند که سیستم گسترده تری که بازی را اجرا می کند خود به خطر نمی افتد. در رایانه ، این می تواند به معنای به اصطلاح "درایورهای سطح هسته" باشد که حافظه سیستم را برای تغییراتی کنترل می کند که می توان

  خواندن بیشتر حلقه 0 آتش: آیا اقدامات ضد تقلب جدید Riot Games بسیار دور است؟ اما دسته روشهای تقلب در حال رشد است که اکنون می تواند به طور موثری این اشکال را در بسیاری از تیراندازان اول شخص کنترل کند. . این موتورهای تقلب با استفاده از ابزارهای خارجی مانند کارتهای ضبط و دستگاههای "شبیه سازی ورودی" ، همراه با نرم افزار بینایی رایانه ای مبتنی بر یادگیری ماشین که در رایانه جداگانه ای اجرا می شوند ، محیطهای ایمن تنظیم شده توسط سازندگان بازیهای رایانه های شخصی و کنسول را کاملا دور می زنند. این امر توسعه دهندگان این بازی ها را مجبور می کند تا به دنبال روش های متفاوتی برای شناسایی و متوقف کردن این تقلب در مسیر خود باشند. نحوه کار

  ابزار اصلی استفاده شده برای این روشهای تقلب ورودی شبیه سازی خارجی نسبتاً ساده است. اولین قدم استفاده از کارت ضبط ویدیوی خارجی برای ضبط خروجی زنده بازی و ارسال فوری آن به رایانه جداگانه است. سپس این فریم های نمایش از طریق الگوریتم تشخیص شی مبتنی بر دید رایانه مانند You Only Look Once (YOLO) اجرا می شود که برای یافتن دشمنانی به شکل انسان در تصویر (یا حداقل در قسمت کوچکی از مرکز تصویر در نزدیکی تصویر) آموزش دیده است. هنگامی که دشمن بر روی صفحه شناسایی می شود ، این موتورهای تقلب می توانند به راحتی محاسبه کنند که ماوس برای قرار دادن آن دشمن (یا حتی یک قسمت خاص از بدن ،) باید به کجا و در چه جهتی حرکت کند. مانند سر) در مرکز خط عبور قرار دارد. سپس این داده ها به یک دستگاه ورودی ورودی مانند Titan Two یا Cronus Zen ارسال می شوند که از ورودی صحیح ماوس تقلید می کند و با سرعت فوق انسانی شلیک می کند.

  ادامه مطلب WHSmith ، آمازون ، Waterstones فروش کتابچه های راهنمای بمب ممنوع را به صورت آنلاین پیدا کرد. به تنهایی ، همه این دستگاه ها و ابزارهای خارجی کاربردهای قانونی دارند (اگرچه ماکروهای خودکار فعال شده توسط دستگاه های ورودی-ورودی در بسیاری از محافل بازی های رقابتی بحث برانگیز هستند). با این وجود همه آنها را کنار هم قرار دهید ، و یک موتور تقلب موثر به دست می آورید که به هیچ گونه تغییری در نرم افزار یا سخت افزاری که در واقع بازی را اجرا می کند ، نیاز ندارد. به نوعی ، این به نوعی مانند چاپ اسلحه از رزین چاپگر سه بعدی یا ساخت مواد منفجره از مواد شیمیایی حاصل از محصولات قانونی است.

  "چرا بمبی ایجاد کنیم که بتواند جهان را نابود کند؟" یکی از سازندگان تقلب در گفتگوی Discord با Ars Technica بلاغت پرسید. "اما ما این کار را کردیم."

  تبلیغات کارخانه تقلب

  روش های تقلب بر اساس ابزارهای خارجی و ورودی های تقلیدی کاملاً جدید نیستند. اما آنها به لطف یک ویدیوی تبلیغاتی از سازندگان یک ابزار خاص تقلب که ما CVCheat را صدا می کنیم ، توجه بیشتری را به خود جلب کرده اند (Ars در اینجا نام ابزار تقلب واقعی را نمی گذارد یا در این قسمت به آن پیوند نمی دهد). بسیاری از ویدئوهای تبلیغاتی CVCheat در طی 24 ساعت گذشته با ادعای حق نسخه برداری اکتیویژن از YouTube برداشته شد ، اما جدیدترین موارد در این توییت منعکس شده است ، بدون هرگونه اطلاعات شناسایی.

  نسخه های فعلی CVCheat ارائه می دهد برخی از ویژگی های اساسی اتوماسیون ، از جمله "ربات ماشه" که زمانی را تشخیص می دهد که دشمن در وسط بازیکن قرار دارد و به طور خودکار یک دستور شلیک ارسال می کند. این ابزار فعلی همچنین دارای قابلیت تنظیم خودکار بازیافت است که می تواند با حرکت دادن ماوس به عقب پس از هر بار شلیک ، هدف بازیکنان را ثابت نگه دارد (تشخیص شخصیت نوری به شما کمک می کند چه سلاحی برای تنظیمات خاص عقب در این حالت استفاده می شود). ماكتی از رابط كاربری برای یك ابزار تقلب بینایی رایانه ، كه نشان می دهد چگونه می توان آن را برای عکس های سر ، بدن یا پا پیكر بندی كرد. سازنده می گوید ممکن است لازم باشد کاربران برای استفاده صحیح از ابزار تقلب با آستانه های تشخیص و تنظیمات سرعت بازی کنند. اندازه "منطقه کشتن" مرکزی می تواند تغییر کند ، در سرعت شناسایی و تا چه حد "ضربه محکم و ناگهانی" هدف خودکار می تواند تأثیر بگذارد. دسترسی به "طبقات" بالاتر از ابزار تقلب به کاربرانی اعطا می شود که "کمک مالی" به سازنده می کنند.

  اما این نسخه آینده CVCheat است که سازندگان قول می دهند با "هدفگذاری خودکار کامل غیرقابل شناسایی ، توقف ناپذیر و عکسبرداری کامل" بر اساس دید رایانه ، اوضاع را به سطح بعدی برساند که روی "هر بازی" در رایانه کار می کند ، ایکس باکس یا پلی استیشن. نسخه حرفه ای CVCheat که نوید این مزایا را می دهد ، در ازای دریافت 50 دلار "کمک" به سازندگان ارائه می شود. در حالیکه طی روزهای اخیر این ترتیب خاص quo pro quo از وب سایت CVCheat ناپدید شده است ، اما همچنان در کانال Discord سازندگان صریح است.

  مدیر CVCheat Discord (که در اینجا از او به عنوان LordofCV یاد می کنیم نام این ابزار را مبهم می کند) گفت که این ابزار برای از بین بردن تعادل رقابتی تیراندازان آنلاین نبوده است. در عوض ، آنها می گویند که منظور این است که "به بازیکنان کنسول در [بازی هایی] که قبلاً هکرها زیاد شده اند فرصت داده شود. بازیکنان Xbox شانسی ندارند ... اسکریپت هرگز بدون درخواست [از کاربران] ایجاد نمی شد!"

  به گفته LordofCV ، نسخه آینده CVCheat می تواند دشمن روی صفحه را تشخیص داده و در حدود 10 میلی ثانیه آتش سوزی کند و به طور م onثر در بازی هایی که حداکثر 240 فریم بر ثانیه کار می کنند ، کار می کند. آنها توضیح دادند که الگوریتم تشخیص در حال حاضر "از طرف کاربر" تنظیم می شود ، اما آستانه را می توان "برای برداشتن هر چیزی که حرکت می کند" تنظیم کرد.

  تبلیغات

  با این وجود ، الگوریتم وقتی که target به جای لکه دور از پیکسل های کوچک ، یک شکل قابل شناسایی بزرگ روی صفحه است. LordofCV گفت: "همینكه آن را روی آن قفل كردید بسیار خوب عمل می كند [در] نزدیكی به میان برد ، [و] دوربرد با دامنه تیرانداز بسیار خوب عمل می كند."

  LordofCV ادعا كرد كه او كمك كرده است ایده ابزار CVCheat را ارائه داده و به مدیریت جامعه کمک می کند ، در حالی که رمزگذار دیگری همه برنامه نویسی ها را انجام می دهد و کمک های مالی را دریافت می کند. آنها می گویند که CVCheat در حال حاضر حدود 200 کاربر دارد.

  تشخیص و طفره رفتن

  در صحبت با Ars ، LordofCV ابراز اطمینان زیادی کرد که روش تقلب آنها کاملا غیرقابل شناسایی است ، زیرا "ما هیچ پرونده بازی را دستکاری نمی کنیم ... استفاده از آن است با مسئولیت خود شما اما نرم افزار تشخیص تقلب نمی تواند آن را انتخاب کند. "

  حداقل یک نفر که مسئول واقعاً محافظت از بازی های آنلاین در برابر تقلب ها است با این افتخار روبرو شد. فیلیپ کوسکیناس ، سرباز ضد تقلب به Ars Technica گفت: "در نهایت ، بردار" ورودی تقلیدی "چیز جدیدی نیست و تیم Vanguard از آن بسیار آگاه است." تقلب کنندگان همیشه به دنبال گوشه های جدیدی برای مخفی شدن هستند و "رانندگان هسته" هرگز مهمترین ابزار در زرادخانه ما نبوده اند. "

  کوشکیناس به طور مشخص به 12 ماه محرومیت ضد شورش صادر شده برای یاسین" نیسای "گوک بازیکن سابق بشیکتاش اسپورت در ماه فوریه اشاره کرد. با جزئیات بیش از حد ، در آن اعلامیه ممنوعیت آمده است که Nisay ممنوع شد پس از اینکه "یک سیستم خودکار ساخته شده توسط تیم ضد تقلب [Valorant] برای کمک به تشخیص تقلب حساب را برای استفاده از تقلبی که صفحه کاربر را قبل از تقلید از موش تصحیحی می خواند پرچم گذاری کرد حرکت با کمک سخت افزار خارجی. "Riot گفت ، تأیید انسانی پس از آن پرچم گذاری اتوماتیک ، تقلب را تأیید کرد ، پیشنهاد می کند ترکیبی از ابزارهای نرم افزاری و بررسی انسان می تواند این روش های تقلب" خارجی "را به خوبی تشخیص دهد.

  کوسکیناس بین المللی نرفت جزئیات مربوط به روش Riot: "ضد تقلب تا حدی یک بازی گمنامی است ،" بنابراین ما واقعاً نمی خواهیم نمای غیرضروری را به این موضوع وارد کنیم. "اما LordofCV علی رغم افتخار" غیرقابل کشف "آنها ، اشاره کرد بازیکنان و / یا نرم افزار تجزیه و تحلیل هنوز هم می توانند سرعت فوق العاده هدف و آتش را نشان دهند که هنگام استفاده از این تقلب ها نشان داده می شوند. آنها گفتند: "کشتن بادامک ها قاتل خواهد بود ... یعنی مشکوک است." "بشر فقط می تواند خیلی سریع کارها را انجام دهد ، [و] این نرم افزار سریعتر آن را انجام می دهد."

  با این حال ، LordofCV پیشنهاد کرد که تفاوت بین ورودی های تقلید شده خارجی و گیم پلی قانونی سطح نرم افزاری انسانی ، در حداقل در یک نگاه سریع آنها گفتند: "من دیده ام كه ​​بازیکنانی كه [فقط] واقعاً در این بازی مهارت دارند محروم شدند." "شما می توانید بدون هیچ دلیلی در اکثر بازی ها ممنوع شوید."

  به هر حال ، واضح است که تکنیک های کمکی بینایی خارجی رایانه همچنان به عنوان یک جبهه متحول در نبرد بی پایان بین تقلب ها و کسانی که می خواهند جلوی آنها را بگیرند. با ادامه تکنیک های هوش مصنوعی ، پنهان کردن استفاده از این ابزارهای خارجی حتی آسان تر می شود و حتی تشخیص وجود آنها برای الگوریتم های ضد تقلب دشوارتر است. نبرد موش و گربه ادامه دارد.

خبرهای دیگر از بازی کردن