خبر

 • تک بورد - سازنده بازی در Unreal Engine 5 صحنه ای از سگ خود را با 10 میلیارد چند ضلعی خلق کرده است

  سازنده بازی در Unreal Engine 5 صحنه ای از سگ خود را با 10 میلیارد چند ضلعی خلق کرده است
  1 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ دسترسی زودهنگام Unreal Engine 5 به تازگی راه اندازی شده و توسعه دهندگان در حال آزمایش محدودیت های آن هستند یا حداقل در تلاشند آنها را پیدا کنند. اندکی پس از انتشار ، یک سازنده بازی 10 میلیون سگ چند ضلعی را در موتور بارگیری کرد و آن را 1000 بار تکثیر کرد ، و در نتیجه صحنه ای چند ضلعی 10 میلیارد دلاری ایجاد کرد که موتور هیچ مشکلی برای اداره آن نداشت.

  برای انجام این آزمایش ، گری فریمن ، توسعه دهنده اصلی بازی های یونیزه ، با گرفتن 122 عکس از سگش که روی تخت خوابیده است شروع کرد. سپس ، او همه عکس ها را به Reality Capture انداخت ، مدل های سه بعدی را از آنها ایجاد کرد و دارایی های تولید شده با بافت 4K را به موتور Unreal 5 صادر کرد.

  هنگامی که مدل 10 میلیون چند ضلعی در موتور Unreal بارگیری شد 5 ، توسعه دهنده با استفاده از مش نانیت 1000 نمونه از مدل ایجاد کرده و یک صحنه چند ضلعی 10 میلیاردی ایجاد کرده است. همانطور که در ویدئو دیده می شود ، موتور با مشکل روبرو نمی شود و صحنه را همیشه با سرعت 60FPS اجرا می کند.

  من توانستم 10 میلیون عکس چند ضلعی از Ziggy را درUnrealEngine بارگیری کنم. با استفاده از مش های نانیتی # UE5 توانستم 1000 مورد از آن را با سرعت 60 فریم در ثانیه بارگیری کنم قبل از اینکه خسته شوم. این 10 میلیارد چند ضلعی است و حتی چشمک نمی زند. می توانست خیلی بیشتر از اینها کار کند. pic.twitter.com/IMRnQIjFSx

  - گروهبان. گری فریمن از UNC (IonizedGames) 26 مه 2021

  لازم به ذکر است که سیستم گری دقیقاً یک توستر نیست. وی جزئیات سیستم خود را از ویژگی های Ryzen 7 5800X ، EVGA RTX 3070 XC و 32 گیگابایت رم یاد کرد. وی قصد دارد صحنه مشابهی را با استفاده از GTX 750 ایجاد کند ، که به اعتقاد او برای اداره آن کافی است.

  با وجود پیچیدگی ظاهری صحنه ، سیستم نزدیک به بار کامل نبود. توسعه دهنده همچنین ادعا کرد که "هر کارت سری GTX 10 یا نسخه جدیدتر پیشرفتهای قابل توجهی را در معرض دید قرار خواهد داد."

  همچنین از توسعه دهنده در مورد اندازه دارایی س askedال شد که وی به آن پاسخ داد 1.5 گیگابایت گری اضافه کرد که بازی ها "مطمئناً بزرگتر خواهند شد" ، اما اندازه نهایی یک بازی هنوز به عهده توسعه دهنده است. اگر او مدت بیشتری را در اطراف دارایی سپری کرده بود ، معتقد است که می توانست اندازه آن را به 50-100 مگابایت کاهش دهد بدون اینکه کیفیت آن را از بین ببرد.

خبرهای دیگر از بازی