خبر

 • تک بورد - سازمان حقوق حیوانات از یوبی سافت می خواهد مینی بازی Far Cry 6 را حذف کند

  سازمان حقوق حیوانات از یوبی سافت می خواهد مینی بازی Far Cry 6 را حذف کند
  30 روز و 7 ساعت قبل

  سری Far Cry یوبی سافت با خشونت بیگانه نیست ، زیرا آخرین قسمت از این حق رای از "هیئت رتبه بندی نرم افزار سرگرمی" (ESRB) نمره "M for Mature" دریافت می کند. اما این مینی بازی با خروس است که توجه مردم را برای گروه اخلاقی رفتار با حیوانات (PETA) جلب کرده است. سازمان حقوق حیوانات با صدور بیانیه ای این بازی کوچک را محکوم کرده و از توسعه دهنده خواسته است آن را با جایگزینی کمتر خشن جایگزین کند. چیزی به من

  شما می توانید با سگ پاراپلژی خود دشمنان را شکار کنید. شما می توانید با یک پومار ، تمساح یا هر تعداد حیوان دیگر مبارزه کنید. اما در خروس 6 با خروس کشتی بگیرید؟ با توجه به PETA که خطی است که نمی توانید از آن عبور کنید. حیواناتی از تمساح همراه تا حمله به سگ. رتبه ESRB بازی بازتاب زبان و محتوای خشونت آمیز موجود در داستان Far Cry 6 است. اما یک بازی کوچک کوچک در عنوان Ubisoft که اخیراً منتشر شده است وجود دارد که با واکنش تند یک سازمان معروف حقوق حیوانات روبرو شده است. حدس زده اید ... مبارزه با خروس.

  در طول بازی بازیکنان می توانند خروس ها را جمع آوری کرده و در پایگاه های سراسر کشور داستانی یارا درگیر خروس ها شوند. پس از شروع ، بازیکنان کنترل خروس انتخابی خود را بر عهده می گیرند و در نبردی شبیه به Tekken شرکت می کنند که با دور و حرکت ویژه برای تسلیم کردن حریف شما انجام می شود. برخلاف دعواهای خروس واقعی ، خروسهای مینی بازی Far Cry 6 خون نمی ریزند و در پایان مسابقه کشته نمی شوند. در بازی ، بازیکنان می توانند هر تعداد دیگر از حیوانات وحشی را ناقص کرده و بکشند ، اما به نظر نمی رسد که این مسئله برای PETA مشکلی ایجاد کند.

  تنظیمات بازی ، کشور جزیره ای یارا ، بر اساس فرهنگ کوبا است. مبارزه با خروس قانونی است و هنوز هم یک سرگرمی محبوب در کوبا محسوب می شود ، زیرا دعوا در مکانهای متعدد دولتی و زیرزمینی در سراسر کشور برگزار می شود. در نتیجه ، توسعه دهندگان Ubisoft احساس کردند که این جزئیات ارزش افزودن در محیط الهام گرفته از کوبا در یارا را دارد.

  بازی کوچک با واکنش های متفاوتی روبرو شده است. در حالی که برخی آن را به عنوان یک سرگرمی سرگرم کننده در بازی می پذیرند ، برخی دیگر Ubisoft را به دلیل عدم ارتباط با مسائل مربوط به حقوق حیوانات امروزی مورد انتقاد قرار داده اند. minigame از محیط بازی Far Cry 6. بر اساس گیم پلی و فیلم های ارسال شده از زمان انتشار بازی در آنجا ، احتمال خوبی وجود دارد که دعواهای خروس یکی از مشکلات زیادی در لیست مشکلات PETA باشد.

  اعتبار تصویر: Gameinformer

خبرهای دیگر از بازی