خبر

 • تک بورد -

  "زلزله احیا شده" در برنامه QuakeCon 2021 مشاهده شد
  12 روز و 5 ساعت قبل

  شایعه: Bethesda دیروز برنامه خود را برای QuakeCon 2021 فاش کرد و طرفداران بلافاصله از وقایعی که در یک اطلاعیه مهم در مورد حق رای Quake اشاره می کنند ، مطلع شدند. صفحه ذکر \\ "نسخه احیا \\" به سرعت تغییر کرد تا این کلمات حذف شوند.

  نمایشگاه QuakeCon 2021 Bethesda در پنجشنبه آینده آغاز می شود و شرکت قصد دارد بیست و پنجمین سالگرد انتشار اصلی Quake را جشن بگیرد. این برنامه یک قسمت "بیایید در مورد زلزله صحبت کنیم" در روز جمعه نشان می دهد که در آن Jerk Gustafsson از Machine Games با جان لینمن از Digital Foundry در مورد میراث بازی صحبت می کند.

  همانطور که مشاهده شد توسط XboxEra ، مشاهده برنامه روز جمعه در Wayback Machine خطی را در مورد آنچه Machine Games به "نسخه احیا شده " اضافه می کند نشان می دهد. این خط در نسخه فعلی برنامه حذف شده است ، که هنوز می گوید "زلزله بازگشت. "

  گوستافسون نیز پنجشنبه ظاهر می شود تا در مورد زلزله اصلی صحبت کند. متن اصلی برنامه جمعه نشان می دهد که او ممکن است در طول پنجشنبه ظاهر شود.

  https://techbord.com

  لینمن ، همراه با بقیه Foundry Digital ، با مقاله ها و فیلم های عمیق از جمله بازیهای یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند Quake و همچنین درگاههای مدرن بازیهای یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند Quake II RTX. افزودن ردیابی اشعه به اولین زلزله ، مشابه آنچه انویدیا با Quake II انجام داد ، یکی از چنین امکاناتی است. به مناسبت بیستمین سالگرد زلزله در حال حاضر توسعه دهنده در حال کار روی عنوان ایندیانا جونز تحت برچسب جدید Lucasfilm Games است.

  یکی از دلایل خوب برای بازسازی Quake این است که نسخه اصلی هیچ نسخه رسمی کنسول از نینتندو 64 و سگا دریافت نکرده است. زحل. در سال های اخیر ، بتسدا تلاش زیادی برای به روز رسانی Doom و Doom II اصلی از دهه 90 انجام داده است تا بازی با برخی از ویژگی های مدرن و بارگیری نقشه های ساخته شده توسط طرفداران را بر روی کنسول ها و رایانه آسان تر کند.

خبرهای دیگر از بازی