خبر

 • تک بورد - زامبی ها با اولین تریلر Day of the Dead به SyFy می آیند

  زامبی ها با اولین تریلر Day of the Dead به SyFy می آیند
  2 روز و 16 ساعت قبل

  هیچ چیز مانند زامبی ها آنها را از هم جدا نمی کند. به نوعی فوریه گذشته این خبر را از دست دادم که SyFy یک فیلم راه اندازی مجدد تلویزیونی از فیلم ترسناک زامبی کلاسیک George A. Romero در سال 1985 ، روز مردگان - درست قبل از شروع گسترده همه گیر مرگبار جهانی ، نه کمتر. و به نوعی این مجموعه با وجود تمام تعطیلات توانست وارد مرحله تولید شود. SyFy پیش نمایش رسمی این مجموعه ده قسمتی را طی یک پنل در Comic-Con

  در خانه Comic-Con @ امسال ، SyFy اولین تریلر از سری جدید خود ، Day of the Dead - آخرین نامه عاشقانه به پدرخوانده زامبی ها ، George A. Romero را رها کرد.

  روز اصلی مردگان سومین فیلم در سه گانه فیلم هایی بود که یک حق رای دادن را آغاز کرد ، قبل از آن شب زنده دار مردن (1968) و دنباله آن ، طلوع مردگان (1978). رومرو در ابتدا روز مردگان را به عنوان Gone With the Wind از فیلم های زامبی تصور می کرد ، اما اختلاف نظرها با استودیو در مورد پیشنهاد R-ROM - رومرو می خواست که این فیلم درجه بندی نشده باشد - به این معنی بود که کارگردان با نصف بودجه اصلی خود (در حدود 4 میلیون دلار) او مجبور شد چشم انداز خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، بنابراین بیشتر فیلم در یک پناهگاه زیرزمینی امن در اورگلیدز اتفاق می افتد ، جایی که تنش بین دانشمندان و سربازان در محل افزایش می یابد.

  رومرو گفته است که روز of the Dead مورد علاقه وی در این امتیاز است ، اگرچه از سه گانه اولیه Rotten Tomatoes کمترین رتبه "تازه" را دارد (83 درصد). فقط 34 میلیون دلار فروش جهانی داشت (بیشتر از نسخه های VHS ، DVD و Blu-Ray) ، اما هنوز هم اثر خود را در فرهنگ عامه پسند گذاشت. زامبی متمدن شبه "Bub" در یک قسمت S4 از The Walking Dead به عنوان یکی از "واکرها" که در یک تونل راه آهن با آن روبرو شد ، یک کامو ایجاد کرد. و در فیلم Stranger Things S3 (که در سال 1985 تنظیم شد) ، نوجوانان همه به تماشای نمایش اولیه فیلم Day of the Dead (دزد مردگان) وارد یک تئاتر مراکز خرید می شوند. سه فیلم دیگر در این امتیاز در سال های 2005 ، 2007 و 2009 اکران شد و Night of the Living Dead II در حال حاضر در حال تولید است و قرار است برای سال 2022 اکران شود. سه نفر از اعضای اصلی بازیگران فیلم Day of the Dead نقش های خود را در آن فیلم تکرار می کنند.

  زمانی که پروژه SyFy اعلام شد ، گزارش رسمی سریال تلویزیونی Day of the Dead آن را " داستان شدید شش غریبه که برای زنده ماندن در 24 ساعت اول حمله ارواح تلاش می کنند. " همیشه به عنوان نوعی شعر برای رومرو در نظر گرفته شده بود که تقریباً پیشگام کل ژانر بود. اسكات توماس در كنفرانس گفت: "Night of the Living Dead در سال 1968 بود ، و ما هنوز هم هستیم ، هر زمان كه زامبی ها ظاهر می شوند ، در مورد رومرو صحبت می كنیم." "او آنچه ما به عنوان زامبی مدرن می شناسیم تاسیس کرد ... و این کار را به روشی انجام داد که تفسیرهای اجتماعی نیز اضافه می کرد. هر یک از فیلم های زامبی یا نمایش تلویزیونی یا رمان های گرافیکی به رومرو به خاطر میراث خود مدیون است. "

  تبلیغات

  با قضاوت از تریلر ، سهم خود را از گور سوخت زامبی بدست خواهیم آورد: اندام ها را از بدن جدا می کنیم ، از بدن جدا می کنیم و از البته ، مصرف مغزهای خوشمزه. تخم های عید پاک نیز وجود دارد که در طول سریال برای طرفداران چشم عقاب پخش می شود ، به نقل از توماس. شخصاً امیدوارم که بار دیگر (با سلام مسخره اش) و شاید حتی استاد گریم / جلوه های ویژه ، تام ساوینی ، یکی از اعضای خدمه سه گانه اصلی ، دوباره ببینم. (ساوینی به عنوان بازیگر NOS4A2 و لاک و کلید در سال گذشته به صورت بازیگر غافلگیرانه ظاهر شد.) به عنوان مثال ، به نظر می رسد که شوخ طبعی بیشتری وجود دارد. و در حالی که در این نمایش زامبی های "کند" رومرو کلاسیک به نمایش در خواهند آمد ، توماس گفت که حمله زامبی ها نتیجه شیوع بیماری نیست که شروع به تبدیل همه به زامبی می کند. بلکه این یک سناریو خواهد بود که مردگان شروع به زندگی دوباره می کنند و ساکنان شهر کوچکی را که داستان در آن اتفاق می افتد ، می خورند. (از این نظر ، این شبیه فرضیه The Dead Don't Die است.) 2019 و به گفته توماس ، زامبی ها با یک ضربه ساده به سر نمی توانند به همین راحتی کشته شوند. >

  اولین روز Day of the Dead در SyFy در اکتبر 2021 برگزار می شود. بازیگران این فیلم شامل ناتالی مالایکا در نقش لورن هاول ، Keenan Tracey در نقش کم مک درموت ، دانیل دوهنی در نقش لوک بومن ، مورگان هولمستروم در نقش سارا بلک وود ، میراندا فریگون در نقش پائولا بومن ، دیژان لویولا هستند. در نقش جی فیشر ، کریستی داون دینزمور در نقش امی ، کریستوفر راسل در نقش تری بومن ، متی فینوچیو در نقش بابی هارت ، کوین او گرادی در نقش رودز ، لوسیا والترز در نقش لوگان ، استفانی فون پفتن در نقش سیندی ، داریل شیلار در نقش مگنوم ، ترتزو ماهورو در نقش ترنت ، کیتلین استرایکر در نقش نیکول و مارچی تی هاوس در نقش کاپیتان پایک. یکی فرض می کند که تعدادی از اعضای بازیگر در نهایت به عنوان غذایی زامبی تبدیل می شوند.

  تصویر لیست شده توسط YouTube / SYFY

خبرهای دیگر از بازی کردن