خبر

 • تک بورد - رییس بلیزارد ، J. Allen Brack در پی شکایت از آزار جنسی علیه شرکت مادر کنار می رود

  رییس بلیزارد ، J. Allen Brack در پی شکایت از آزار جنسی علیه شرکت مادر کنار می رود
  23 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ J. Allen Brack ، رئیس شرکت Blizzard Entertainment ، در حال شکایت از سمت خود در حالی است که شرکت مادر Activision Blizzard را متهم به آزار و اذیت ، تبعیض ، تبعیض جنسیتی و پرورش فرهنگ "پسر برادر" کرده است. براک ، که در این کت و شلوار نامگذاری شده بود ، در حال ترک \\ "دنبال فرصت های جدید \\" است.

  بیانیه ای از Blizzard ، که در زیر می خوانید ، توضیح می دهد که Brack از امروز به عنوان رهبر استودیو "کناره گیری " می کند و Jen Oneal و Mike Ybarra جایگزین وی می شوند. ، که رهبری مشترک این شرکت را بر عهده خواهد داشت.

  براک بیانیه خود را منتشر کرد:

  من اطمینان دارم که جن اونال و مایک یبارا رهبری لازم را برای بلیزارد برای دستیابی به پتانسیل کامل و سرعت تغییرات را تسریع خواهد کرد من پیش بینی می کنم که آنها این کار را با اشتیاق و اشتیاق انجام خواهند داد و می توان به آنها اعتماد کرد که با بالاترین سطح صداقت و تعهد به اجزای فرهنگ ما که بلیزارد را بسیار خاص می کند ، راهنمایی کنند.

  همچنین یک مورد جداگانه وجود داشت اعلامیه در صفحه روابط سرمایه گذاران Activision که نشان می دهد Bracks قصد دارد به دنبال فرصت های جدید باشد.

  Brack از سال 2006 در Blizzard بود و در سال 2018 مدیریت این شرکت را بر عهده گرفت و توسعه World of Warcraft را رهبری کرد. در شکایت دو هفته پیش اداره کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا ، ادعا شده است که وی از رفتار ذکر شده مطلع بوده است زیرا مستقیماً شکایات را دریافت کرده است ، اما چیزی بیشتر از سیلی زدن به مچ دست خود نداشته است. "مجازات.

  بیانیه بلیزارد اشاره می کند که وانال ، رئیس سابق Vicarious Visions ، در ماه ژانویه به عنوان معاون اجرایی توسعه در شرکت پیوست ، جایی که در Diablo و Overwatch کار می کرد. حق رای دادن در همین حال ، Ybarra در سال 2019 بعنوان معاون اجرایی و مدیر کل پلتفرم و فناوری پس از سالها فعالیت در ایکس باکس پیوست. او بر Battle.net نظارت می کند.

  بدانید امروز * کارهای زیادی در حال انجام است ، اما من در پیاده روی کارکنان در Blizzard Way هستم. ایالت CA از Activision Blizzard به دلیل الگوی تبعیض بین حقوق و جنسیت و آزار جنسی شکایت کرده است. کارکنان پاسخ شرکت به این دعوی را "نفرت انگیز" دانستند. pic.twitter.com/qEx59FiydS

  - جان پلتز (JonnyPeltz) 28 ژوئیه 2021

  پاسخ Activision Blizzard به این شکایت توسط بسیاری از صنعت بازی ها محکوم شده است. در آن آمده است که این پرونده شامل "تحریف شده و در بسیاری موارد نادرست" توصیفات گذشته بلیزارد است ، در حالی که فرانسس تاونسند ، مدیر Activision Blizzard آن را "واقعاً بی ارزش و غیرمسئولانه" می نامد. "موضع این شرکت منجر به راهپیمایی دسته جمعی هفته گذشته کارکنان همچنین به نظر می رسد که T-Mobile ممکن است همکاری خود را با لیگ های Call of Duty و Overwatch به دلیل تبلیغات بد قطع کرده باشد.

  بیانیه سرگرمی کامل Blizzard:

  به همه اعضای Blizzard جامعه ،

  ما می خواهیم در مورد تغییر مهم رهبری در Blizzard Entertainment به شما اطلاع دهیم.

  از امروز ، J. Allen Brack به عنوان رهبر استودیو کنار می رود و Jen Oneal و Mike Ybarra رهبری Blizzard را به پیش خواهند برد.

  جن در ماه ژانویه به عنوان معاون اجرایی توسعه به Blizzard پیوست ، جایی که وی رهبری توسعه عالی و پشتیبانی از حق رای دادن Diablo و Overwatch را ارائه می دهد. . جن رئیس سابق Vicarious Visions (که اکنون بخشی از Blizzard Entertainment است) است.

  پس از سالها فعالیت در XBOX ، مایک در سال 2019 به عنوان معاون اجرایی و مدیر کل پلتفرم و فناوری به این شرکت پیوست ، جایی که او بر تکامل Battle.net و سازمان خدمات توسعه ما نظارت می کرد.

  جن و مایک بیش از سه دهه تجربه صنعت بازی بین آنها وجود دارد. در ادامه ، آنها مسئولیت توسعه بازی و عملیات شرکت را با یکدیگر تقسیم خواهند کرد. برای پیشبرد کار برای اطمینان از اینکه بلیزارد امن ترین و استقبال کننده ترین محل کار ممکن برای زنان و افراد از هر جنسیت ، قومیت ، گرایش جنسی یا سابقه است. برای حفظ و تقویت ارزشهای خود ؛ و اعتماد خود را بازسازی کنید جن و مایک با چندین سال تجربه در صنعت و تعهد عمیق خود به صداقت و فراگیری ، Blizzard را با دقت ، شفقت و وقف برتری هدایت خواهند کرد. به زودی اطلاعات بیشتری از جن و مایک خواهید شنید.

خبرهای دیگر از بازی