خبر

 • تک بورد - ریزر می گوید آستین های انگشتی جدیدش می تواند شما را به یک بازی باز موبایل بهتر تبدیل کند

  ریزر می گوید آستین های انگشتی جدیدش می تواند شما را به یک بازی باز موبایل بهتر تبدیل کند
  10 روز و 10 ساعت قبل

  WTF ؟! مجموعه محصولات Razer گسترده است و اقلام استانداردی را که توسط شرکت های متمرکز بر رایانه فروخته می شود و کمتر انتظار می رود ، پوشش می دهد. آخرین پیشنهاد آن در دسته دوم قرار می گیرد: Gaming Finger Sleeves. این انگشتان پارچه ای به عنوان راهی برای افزایش پاسخگویی و خنک نگه داشتن انگشتان در هنگام بازی با موبایل به بازار عرضه می شوند.

  آستین انگشتی بازی Razer از پارچه ای صاف و با حساسیت بالا ساخته شده است که هدف و کنترل کاربران را در عناوین موبایل افزایش می دهد. ضخامت آن فقط 0.8 میلی متر است و قابلیت تنفس دارد ، بنابراین اعداد شما نباید در صورت استفاده طولانی مدت عرق کنند.

   https://techbord.com Razer می گوید آستین های انگشتی جدیدش می تواند شما را به یک بازیگر موبایل بهتر تبدیل کند

  " بافته شده از فیبر نقره ای بسیار رسانا ، هر یک از آستین ها حساسیت و پاسخ لمسی را افزایش می دهد در حالی که اصطکاک را کاهش می دهد و اطمینان می دهد Razer می نویسد: "یک بازی چابک و بصری برای حداکثر دقت." برای مقایسه ، MGC ClawSocks یک بسته شش تایی را با قیمت 12.99 دلار به فروش می رساند.

  در حالی که آستین های انگشتی ممکن است عجیب به نظر برسند ، اما آنها یک هدف را دنبال می کنند. مسابقات جهانی موبایل PUBG 2021 که از ماه نوامبر آغاز می شود ، 6 میلیون دلار در مجموعه جایزه خود ارائه می دهد ، که بزرگترین در تاریخ ورزشهای رزمی رویال رویال است. مجموع جایزه برای Call of Duty Mobile Masters ، 100،000 دلار بود ، بنابراین به راحتی می توان فهمید که چرا رقبا به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد خود هستند.

   https://techbord.com Razer می گوید آستین های انگشتی جدیدش می تواند شما را به گیمر موبایل بهتری تبدیل کند

  آستین انگشت بازی به سایر ابروهای بلند Razer می پیوندد اقلامی که جدیدترین آنها ماسک قابل استفاده مجدد N95 است که در CES در ماه ژانویه رونمایی شد. این شرکت ماه گذشته با نام جدید "Razer Zephyr " وارد آزمایش بتا شد.

  در کنار خط لوازم جانبی رایانه شخصی خود ، این شرکت عینک ، لباس و اسباب بازی های هوشمند Anzu را با Sneki Snek خود تولید می کند. طلسم و چه کسی می تواند لپ تاپ سه صفحه ای Project Valerie را که در CES 2017 نشان داده بود فراموش کند؟ متأسفانه ، دستگاه هرگز چیزی بیش از یک مفهوم نبود.

خبرهای دیگر از بازی